Užgavėnės

Prancūzų kalbos mokomės kitaip!

Viso pasaulio frankofonai kiekvienais metais  nekantraudami laukia kovo mėnesio, kada prasidės Frankofonijos renginiai, skirti prancūzų kalbai, kultūrai, menui, politikai, susitikimams su įdomiais žmonėmis.

Viktorina

             Vasario 14 dieną Linkuvos gimnazijoje vyko renginys pradinių klasių mokiniams „Ką aš žinau apie Lietuvą“. Į šį renginį buvo pakviesti ir mūsų mokyklos mokiniai. Komandą sudarė  trys mokiniai: Rugilė Paužuolytė, Dominykas Paulauskas, Vytautas Žemaičiūnas. Vaikai atliko įvairias užduotis, pasitikrino savo žinias apie Lietuvą, sužinojo ir naujų dalykų. Po renginio kartu vaišinomės, gėrėme arbatą, aptarėme renginį. Buvo visiems labai smagu. 

1b klasės šimtadienis

                  Nuo rugsėjo 1-osios stropiai skaičiavę mokslo dienas, vasario 10d. 1b klasės mokiniai atšventė Šimtadienį. Visą savaitę klasėje svečiavosi šimtakojis, apie kurį pirmokėliai sukūrė daug gražių posmelių. Šventinę dieną kiekvienas mokinys pradėjo atrakindamas klasės duris raktu-kryžiažodžiu. Visas su 100 susijusias užduotis atliko tik jiems skirtose linksmose knygelėse. Skaitė šimto žodžių tekstą, skaičiavo šimtą savo pėdučių, piešė, atsakinėjo į klausimus ir kt. Pertraukų metu ant balionų surašė svajones.

Mūsų mokiniai rajoniniame raiškaus žodžio konkurse "Apšerkšniję mūsų žiemos"

Vasario 13 dieną mūsų mokyklos mokiniai, 1c kl. Nojus Vaičeliūnas (mokyt. Dijana Katilienė) ir 4b kl. Greta Gudaitė (mokyt. Edita Ilgavičienė), dalyvavo Žeimelyje rajoniniame raiškaus žodžio konkurse "Apšerkšniję mūsų žiemos". Pirmų-antrų klasių grupėje Nojus užėmė II vietą, trečių-ketvirtų klasių grupėje Greta užėmė I vietą. Sveikiname ir džiaugiamės mokinių sėkme.
Mokyt.E.Ilgavičienė ir mokyt.D.Katilienė

„Pomėgių mugėje“ pašto ženklų kolekcija

Bibliotekoje vėl nauja kolekcija. Pašto ženklų įvairove ir mus, ir Jus džiugins mokytojo K.Uoginto individuali kolekcija. Kviečiame apsilankyti.

Bibliotekininkė Asta Sutkienė

3a klasės šeimų spartakiada

Vasario 10 d. 3a klasės mokiniai su tėveliais, broliais ir sesutėmis rinkosi į spartakiadą. Po mankštos susiskirstėme komandomis ir varžėmės estafečių rungtyse. Daugiausia prakaito išliejome žaisdami ,,Kvadratą“. Varžybos buvo labai linksmos. Nugalėjo draugystė, o saldūs medaliai pradžiugino visus sportavusius.

Mokytoja Asta Aperavičienė

1c klasės mokinių susitikimas su savivaldybės ekologe K. Klabiene

                  Vasario 10 d. 1c klasėje viešėjo Pakruojo savivaldybės ekologė K.Klabienė. Viešnia mokiniams  papasakojo apie šiukšlių rūšiavimą, atsakingą pirkimą ir  vartojimą. Mokiniai dalyvavo viktorinoje. Pasiskirstę į komandas, vaikai pabandė rūšiuoti įvairias pirkinių pakuotes. Viešnia džiaugėsi, kad mokiniai labai atsakingai žiūri į tvarkingą ir švarią aplinką.Po susitikimo pirmokai surengė akciją mokykloje.

Matematikos šventė

Vasario 10 dieną 2c  klasėje įvyko MATEMATIKOS šventė, kurioje dalyvavo ir tėveliai. Labai greitai ir smagiai prabėgo laikas nuotaikingai sprendžiant įvairius uždavinius kartu su tėveliais. Svarbiausia, kad visi buvo gerai nusiteikę, geranoriški, draugiški. O šventės pabaiga visada... saldi. Prizus iškovojo visos penkios komandos.

Mokytoja Genovaitė Zarakauskienė

Kas tie genai?

Vasario 10 dieną 2c klasėje lankėsi VU Medicinos fakulteto žmogaus ir medicininės genetikos katedros vyresnioji mokslo darbuotoja Eglė Preikšaitienė. Mokslininkė labai prieinamai, aiškiai, vaikams suprantama kalba papasakojo apie visą genų „miestelį“ nuo kurio priklauso, kokius „lobius“ ar „nuodus“ gauna gimdamas žmogus.

Mokytoja Genovaitė Zarakauskienė

Puslapiai

Užsiprenumeruoti Pakruojo „Žemynos“ pagrindinė mokykla RSS