Akcija „Knygų Kalėdos“

8b klasės mokiniai susipažino su geodezijos specialybe

Gruodžio 8 d. pas mus svečiavosi buvęs mūsų mokyklos mokinys Dominykas Norbutas.  Šiuo metu, Dominykas mokosi Kauno kolegijos antrame kurse. Jis pristatė geodezijos specialybę 8b klasės mokiniams.

Adventinė vakaronė „Pabūkime kartu“1a klasėje

Gruodžio 6 diena 1a klasėje vyko Adventinė vakaronė „Pabūkime kartu“. Į ją susirinko šeimos nariai - tėveliai, močiutės, sesutės, broliukai. Vakaronės metu  vaikai giedojo  Advento giesmes, dainavo Kalėdines dainas, prisiminė Kūčių burtus, papročius.  Susėdę prie bendro didelio stalo vaišinosi kūčiukais, vaisiais ir kitais Kūčių valgiais. Vaikai džiaugėsi  Advento kalendoriumi, „Gerų norų“ dėžutėmis. 

Mokytoja Asta Daubarienė

Bibliotekoje Pauliaus Bruniaus lankstiniai

                 Lapkričio 30 dieną bibliotekoje 4c klasės mokiniai ir mokytoja grožėjosi ir domėjosi pakruojiečio Pauliaus Bruniaus darbais. Jo įspūdingi lankstiniai iš popieriaus visus sužavėjo. Kiek įdėta darbo, kiek popieriaus panaudota, kiek valandų kirpta, klijuota?.. pasipylė daugybė klausimų iš mažųjų parodos lankytojų. Vaikus džiugino ir tai, kad autoriui leidus, jie galėjo paliesti eksponatus, su jais nusipaveiksluoti ir kiekvieną jų įamžinti savo nuotraukose. O įdomiausia parodos pristatymo dalis – galimybė patiems lankstyti.

Lankėmės Darbo biržoje

Lapkričio 5 d. 8a ir 8b klasių mokiniai lankėsi Pakruojo darbo biržoje. Jaunimo darbo centro vyr. specialistė Edita Šapokienė pristatė karjeros sąvoką, paklausiausias profesijas Lietuvoje ir Pakruojyje

3c klasė šokoladinėje

Gruodžio 6 dieną 3c klasės mokinukai apsilankė Šiaulių „Centro šokoladinėje“. Atidžiai išklausę šmaikštaus pasakojimo apie šokolado istoriją ir kaip „užauga“ šokoladas, paskanavome įvairiausių gėrybių, stebėjome, kaip šokoladas temperuojamas – pilamas ant stalo ir mentelėmis vėsinamas, kaip liejamas šokoladas į formeles, gaminami saldainiai su įdarais. Vėliau savo rankomis gaminome saldainius ir jais mėgavomės. Į namus parsivežėme ne tik pasigamintų saldainių, bet ir saldžių prizų.

Skrebinimo pamoka 3a klasėje

Edukacinė ,,Pegaso" pamoka

Pas pradinukus svečiavosi knygyno ..Pegaso“ atstovės

Mergaičių futbolas

        Gruodžio 1 dieną Naujojoje Akmenėje vykusiose mergaičių, gimusių 2003 m. ir jaunesnių 2017-2018 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse futbolo 5x5 varžybose ,,Žemynos" komanda iškovojo 3 vietą. Mokyklą atstovavo: V. Grušaitė, K. Ramonaitė, R . Pikelytė, S. Černiauskaitė, E. Daneliūtė, M. Abromavičiūtė, Ž. Vaidžiūlytė ir K. Vaitkutė.

Mokiniai, kurių I trimestro pasiekimų vidurkis 9,00 ir daugiau

Puslapiai

Užsiprenumeruoti Pakruojo „Žemynos“ pagrindinė mokykla RSS