Velykinė mugė

Padėka

Tarp Lietuvos ir Airijos

Š. m. kovo 17 d. Šv. Patriko dienos proga Pakruojo "Žemynos" pagrindinės mokyklos septintokai dalyvavo mini renginyje šiai dienai paminėti. Mokiniai buvo supažindinti su Šv. Patriko dienos faktais, sužinojo, kas yra limerikai bei atliko užduotis grupėse perskaitydami ir iliustruodami išsitrauktą limeriką.

Prancūzų kalbos ir meno šventė Pasvalyje

                          Kovo 24 dieną vykome į Pasvalio Lėvens pagrindinę mokyklą dalyvauti labai gražioje ir spalvingoje prancūzų kalbos ir meno šventėje „Sous le ciel de Provence“ („Po Provanso dangumi“). Šventė Pasvalyje subūrė prancūzų kalbos mylėtojus iš Vilniaus, Pasvalio, Pakruojo pagrindinių  mokyklų ir gimnazijų.

Savaitė be patyčių

2c klasės mokinukai įsijungė į "Veiksmo savaitę BE PATYČIŲ 2017". Jie sudarė "Draugystės knygą".

Mokytoja Genovaitė Zarakauskienė

Daržas

2 c klasės mokinukai nusprendė pasisėti savo klasėje moliūgų, melionų, arbūzų, agurkų. Dabar nekantriai lauksime jų sudygimo.

Mokytoja Genovaitė Zarakauskienė.

Šaškių konkursas

 "Žemynos" pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai dalyvavo rajoniniame šaškių konkurse ir iškovojo 3-ąją vietą.
1.Guostė Macijauskaitė  2a
2.Valentas Lekas  2a
3.Deividas Piatajevas  4a
4.Lukas Sakalauskas  4b

         SVEIKINAME 
 

Sporto būrelio mokytoja Janina Kacilevičienė

Frankofonijos renginių savaitė įsibėgėja

                   Kovo 21 dieną mokyklos bibliotekoje toliau vyko renginiai, skirti tarptautinei Frankofonijos dienai paminėti. Buvo galima dalyvauti konkurse „Ką žinai apie Prancūziją“. Pradinių klasių mokiniai dalyvavo pamokoje – virtualioje kelionėje po Prancūziją. Sulaukėme labai aktyvių, atidžių ir atsakingai pasiruošusių šiai pamokai 2b, 3b, 3c klasių mokinių ir mokytojų Birutės Geležinytės, Žibutės Pileckienės, Daivos Damauskienės. Smagu ir labai netikėta sutikti tiek daug tikrų Prancūzijos žinovų ir prancūzų kalbos mylėtojų.

„Prancūzija, aš myliu viską Tavyje...“

Sveikiname su Frankofonijos švente  visus, besimokančius prancūzų kalbos, visus, mylinčius prancūzų kalbą ir Prancūziją, visus , kalbančius šia gražia kalba.  Jau šiandien atidarome naują parodėlę, skirtą mokyklos Frankofonijos savaitei pradėti.  Ekspozicijai „La France, j,aime tout en toi...“ -  „Prancūzija, aš myliu viską Tavyje...“ mokytoja Inga Ušinskaitė pateikė nemažai  įdomių eksponatų, o vaikų kurtais prancūziškais eilėraščiais ir gražiomis spalvingomis  nuotraukų reprodukcijomis papuošėme skelbimų lentas. &

1c klasės viešnagė pas miškininkus

                 Kovo 21 d. 1c klasės mokiniai dalyvavo Pakruojo urėdijos organizuotoje Inkilėlių kėlimo šventėje Linksmučių poilsiavietėje. Miško aikštelėje mokinukus pasitiko Pakruojo urėdijos urėdas K.Gudas ir kiti miškininkai. Smagiai visus nuteikė didžiulis laužas. Mokiniai atsivežė inkilėlių, kuriuos sukalė   kartu su tėveliais, seneliais ir močiutėmis. Miškininkai paaiškino kaip tinkamai padaryti inkilus. Visi kartu kibome į darbą.

Puslapiai

Užsiprenumeruoti Pakruojo „Žemynos“ pagrindinė mokykla RSS