„Knygų Kalėdų“ bičiuliams

Bibliotekininkės

„Patyčioms – NeLike!“

Sausio 19d. 12val. 6a klasės mokiniai žiūrėjo el. pamoką „Patyčioms – NeLike!“. Pamokos metu klausėmės Rimvydo Jurkuvėno, kuris pasakojo apie  patyčių mastą, realias kasdienes situacijas, galimas pasėkmes besityčiojančiam ir patyčias patiriančiam asmeniui, mokytojo rolę bei elgesį ir būdus, kaip kovoti su patyčiomis.

Socialinė pedagogė Kristina Averjanova

Aštuntokai lankėsi Pakruojo jaunimo darbo centre

Sausio 19d. per antrą pamoką 8a klasės mokiniai lankėsi Pakruojo jaunimo darbo centre. Mokiniams apie karjeros planavimą, apie specialybių pasirinkimą išsamiai pasakojo vyriausioji specialistė Edita Šapokienė. Mokinių buvo paprašyta užpildyti testus, kurių atsakymai apibūdino  kokia specialybė ateityje gali būti tinkama kiekvienam iš jų.

Socialinė pedagogė Kristina Averjanova

4b klasės kūno k. pamoka ant kalniuko

             Sausio 17 dieną nusprendėme per kūno k. pamoką pasidžiaugti žiemos malonumais ant kalniuko.  Mokinukams buvo smagu čiuožinėti nuo kalniuko su draugais. Nuotaika dar labiau pakilo, kai Rugilės tėvelis sugalvojo įamžinti vaikų nepakartojamus įspūdžius. Nuoširdžiai dėkojame.
Mokytoja Edita Ilgavičienė
 

Naujas „Mozaikiukas“

Spektaklis pagal H. K. Andersono pasaką „Sniego karalienė“

2016-12-23 dieną buvo parodytas dramos būrelio „Aš noriu vaidinti“ spektaklis pagal H. K. Andersono pasaką „Sniego karalienė“. Spektaklį žiūrėjo  pradinių klasių mokiniai, mokytojai, dramos būrelio mokinių tėvai.
Spektaklyje vaidino:

4A KLASĖS MOKINIŲ KALĖDINIAI DŽIAUGSMAI

Daug džiugių akimirkų patyrė 4a klasės mokiniai laukdami Didžiosios metų šventės. Kartu su tėveliais smagiai leido laiką „Gerumo pynėje“. Visus šiltai priėmė šių namų šeimininkai  L. ir V. Vaitkevičiai. Tiek tėveliams, tiek mokiniams teko pasukti galvas įvairiose užduotyse. Už miklų protą kiekvienas gavo atlygį, kurį panaudojo aukcione išsipirkdami dovanėlę.  Vaikus pradžiugino atėjęs Kalėdų senelis ir atnešęs laišką, praktiškų daiktų: popieriaus, žirklių, klijų... Kitą dieną visų laukė šventė mokykloje. Pasivertę raganomis ir velniais, žiūrėjome vaidinimą „Sniego karalienė“.

Mūsų „Knygų Kalėdos“

„Knygų Kalėdos“  keliauja į Naujus Metus.
43 knygutes mokyklos bibliotekai jau dovanojo mokytojai ir vaikai.
Sausio 6 dieną akcija užvers duris ir vėl su viltimi lauksime naujų Kalėdų. O kol kas pasidžiaukime dovanėlėmis...

Bibliotekininkė Asta Sutkienė

Miltuota pasaka su Seniu Kalėda ir jo pačia

Daug džiugių akimirkų "Miltuotoje pasakoje" patyrė 1a ir 1b klasių mokiniai. 

Mokytojos Vaiva ir Aušra

Advento šventė 3a klasėje

           Gruodžio 22 dieną trečiokai su tėvais rinkosi į advento vakarą. Vaikai deklamavo eiles, giedojo advento giesmes, dūdavo dūdelėmis, suvaidino scenos vaizdelį. Mamytės papasakojo apie Kūčių burtus ir pakvietė sužinoti, kas laukia ateityje. Visiems buvo įdomu, kokia laimė mūsų laukia kitais metais. Tėveliai papasakojo vaikams apie advento ir Kūčių tradicijas, valgius, jais pavaišino visus.

Mokytoja Asta

Puslapiai

Užsiprenumeruoti Pakruojo „Žemynos“ pagrindinė mokykla RSS