Spalio 23 - 24 dienomis į mokyklą atvyksta fotografai.

„Knygvežiuko“ viešnagė mokykloje

    

       Spalio 8 dieną projekto „Knygvežiukas veža“ komanda lankėsi mūsų mokykloje. Tai buvo aštunta „Knygvežiuko“ kelionė. Linksmai nusiteikusi bibliotekininkų komanda kartu su Valstybinio Šiaulių dramos teatro aktore Monika Šaltyte ir Jaunimo forumo teatro aktoriais įdomia edukacine programa pradžiugino daugiau nei 40 šeštų ir septintų klasių mokinių.

     Renginio metu visi dalyviai visų pirma poromis atliko teksto suvokimo užduotis.

Karaliaus Mindaugo husarų batalione

       Šių metų spalio 10 dieną profesinio informavimo grupė 5-8 klasių mokiniams organizavo ekskursiją į Panevėžio Karaliaus Mindaugo husarų batalioną ir į Įstros aerodromą – vienintelį Lietuvoje lėktuvų muliažų muziejų po atviru dangumi.

„Elektroninė knyga bibliotekoje ir namuose“

       Rugsėjo – spalio mėnesį mokyklos bibliotekoje kartu su Juozo Paukštelio VB bibliografe Gene Urbiene 7-8 klasių mokiniams organizavome informacines pamokas „Elektroninė knyga bibliotekoje ir namuose“.  

Sporto sezono pradžia

               Spalio 11 d. prasidėjusiose rajoninėse Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų sporto žaidynėse „Žemynos“ futbolininkės M. Abromavičiūtė,  M. Adomaitytė, V. Grušaitė, R. Jociūtė, E. Paslavičiūtė,

R. Pikelytė ir R.Šešplaukytė tapo nugalėtojomis ir atstovaus rajonui Lietuvos mokyklų sporto žaidynėse.

 

Mūsų mokyklos pradinukai PROGRAMUOJA

     Spalio 6–21 d. visoje Europoje (žinoma, ir Lietuvoje) vyksta iniciatyva ES programavimo savaitė“. Spalio 10 d. mokyklos pradinukai įsijungė į šią iniciatyvą.

     1a klasės mokinukai mokėsi programavimo be kompiuterio. Atlikę „sumuštinio“ užduotį, suprato, koks svarbus yra tikslus programavimas. Darėme 2 užduotis: rudeninį lapų žaismą ir judesių programą pagal raides. Po to mokiniai porose kūrė programas ir jas atliko.

PENKTOKŲ DIENA

             Spalio 4 dieną vyko smagi penktokų diena. 6a klasės mokinės Roneta, Gabija, Dovilė, Skaiva, Ignė, Vanesa, Atėnė, Gabrielė surengė žaidimų ir linksmybių kupiną pamoką 5a ir 5b klasėms. Penktokai  turėjo įveikti keletą užduočių: atspėti, kurioje stiklinėje kamuoliukas, apibūdinti daiktą ir jį suvaidinti, užsimerkę sustoti pagal ūgį, „Žemynos“ dainoje ištaisyti klaidas. Klasių auklėtojoms reikėjo pašokti šokį, prie jų prisijungė ir mokiniai.

Pamoka kitaip

      Š. m. spalio 4 dieną 5a klasės mokiniai lankėsi Pakruojo sporto centre. Ten sporto klubo „SKORPIONAS“ treneris M. Ušinskas jiems pravedė džiudžitsu pamoką.

 

Mūsų mažieji augintiniai

         Kiekvieną spalio 4 dieną visas pasaulis mini Gyvūnų globos dieną.  Mūsų mokyklos pradinukai  aktyviai dalyvavo akcijoje ,,Padėkime beglobiams gyvūnams“ – aukojo maistą, kuris bus perduotas gyvūnų prieglaudoms. Per pamokas piešė savo augintinius ir rengė parodas, o spalio 4 dieną savo mažuosius draugus atsivedė į mokyklą, didžiavosi jais. Veterinarijos gydytojai Daiva ir Kęstutis katytes ir šuniukus nemokamai vakcinavo nuo pasiutligės. Gyvūnų parodėlė suteikė daug gerų emocijų ir malonių akimirkų!

Mažieji konstruotojai

Puslapiai

Užsiprenumeruoti Pakruojo „Žemynos“ pagrindinė mokykla RSS