Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metis

„Leiskite man būti savimi…– Anos Frank gyvenimo istorija“

Į mūsų mokyklą atkeliavo tarptautinė edukacinė paroda, kurią sukūrtė Ana Frank Namų organizacija Amsterdame. Kilnojamoji paroda sudaryta iš dviejų dalių. Pirmoji skirta Annos Frank gyvenimo istorijai (nuo gimimo 1929 m.

Viktorina "Lietuva- tai aš, Lietuva - tai mes"

Vasario 20 mūsų mokyklos 3-4 klasių mokinukų komanda vyko į Linkuvos gimnaziją. Ten buvo organizuota viktorina "Lietuva- tai aš, Lietuva - tai mes", skirta Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti. Vyriška komanda pasivadino "Protingieji". Komandos atsakinėjo į klausimus apie Lietuvą, jos gamtą, įžymius žmones, lankomas vietas. Atliko praktines užduotis. Berniukai grįžo pilni įspūdžių. Dėkoju jiems už dalyvavimą.
 
Specialioji pedagogė Giedrė Poškuvienė

4a klasė lankėsi Vilniuje

     Nepabūgę šaltuko vasario 20  dieną 4a klasės mokiniai keliavo į Lietuvos sostinę Vilnių. Aplankėme valstybės pažinimo centrą. Ketvirtokai buvo suskirstyti į komandas ir turėjo atlikti užduotis naudodamiesi planšetiniais kompiuteriais. Taip sužinojome daugiau apie savo šalį, mūsų žymius žmones, regionų herbus. Ypač įdomu buvo pamatyti kitų šalių prezidentų dovanas mūsų Lietuvai ir sužinoti jų prasmę.

Vasario 15 dieną mokykloje vyko įvairi veikla

 Vasario 15 dieną mokykloje vyko įvairi veikla, susijusi Lietuvos nepriklausomybės 100-mečiui paminėti. 7b klasės mokinės Brigita Liaudanskytė ir Gerda Bertulytė vedė netradicines pamokėles pradinukams. Jos sukūrė klausimyną apie Lietuvą su programėle KAHOOT. Mokinukai atsakinėjo į klausimus šios programėlės pagalba. Vėliau kiekvienas vaikas rašė  MYLIU TAVE, nes...LINKIU TAU... ir PAŽADU.... Visi šie linkėjimai buvo skirti Lietuvai. Visa klasė kartu juos suklijavo į vieną Lietuvos žemėlapį. Taip sukūrė savo klasės žemėlapį.

Vasario 16 renginiai

O kaip gi mes šventėme Lietuvos 100 - ąjį gimtadienį? :)

IR AŠ MYLIU LIETUVĄ

Vasario 15 d. 1a ir 1 c klasės linksmai nusiteikę, šlovindami Lietuvą trispalvėmis vėliavėlėmis, skanduotėmis keliavo į  Pakruojo J. Paukštelio viešosios bibliotekos vaikų skyrių. Bibliotekoje vaikai dalyvavo įdomioje viktorinoje „Ką aš žinau apie Lietuvą“,susipažino ir noriai išbandė senovės lietuvių amatus, apžiūrėjo tautinius kostiumus. Sinagogoje pasigamino sveikinimo atviruką, šoko įvairius šokius, susipažino su didžiu lietuvių poetu Justinu Marcinkevičiumi. Taip paminėjome Lietuvos nepriklausomybės 100 – metį.

Mokytojos Irena ir Asta

Rajoninės matematikos olimpiados prizininkai

1-2 klasių mokinių protų mūšis

Vasario 12 dieną mokykloje vyko  1-2 klasių mokinių protų mūšis "Ar jūs žinote, ar ne, ką vadinam gimtine". Trys, pirmokų ir antrokų, komandos išbandė savo žinias protų mūšyje apie Lietuvą. Kol komandos varžėsi, žiūrovai piešė piešinius "Mano Lietuva". Renginio pabaigoje, renginio dalyviai  buvo apdovanoti.
Mokytojos Asta Daubarienė ir Edita Ilgavičienė

3-4 klasių protų mūšis ,,Aš ir mano Lietuva"

Vasario 14 dieną 3-4 klasių mokiniai rinkosi į aktų salę paminėti Lietuvos valstybės šimtmečio. Kiekviena klasė išrinko po  3 atstovus dalyvauti protų mūšyje. Mokiniai varžėsi himno ,,estafetėje", surinko dėlionę ,,Vytį", atsakė į klausimus, sprendė kryžiažodį. Ketvirtokai visus dalyvius išmokė tradicinių liaudies  žaidimų. Pavaduotoja A. Stakutienė mokiniamsa  įteikė padėkos raštus.


 Mokytojos A. Aperavičienė, Ž. Pileckienė

Puslapiai

Užsiprenumeruoti Pakruojo „Žemynos“ pagrindinė mokykla RSS