I trimestro pirmūnai

Pirmokų ekskursija bibliotekoje

Kaip ir kiekvienais mokslo metais biblioteką aplanko būrys jauniausiųjų skaitytojų. Tai mūsų pirmokėliai. Su džiaugsmu pasitikome Aušros, Vaivos ir Dianos auklėtinius.
Šiandien svarbiausia užduotis ir mums, ir mokytojams sudominti moksleivius knygų skaitymu, kad skaitymas padėtų jiems augti, išmokti teisingai ir kūrybingai dėstyti mintis, praturtinti savo gimtosios kalbos žodyną, siekti gerų mokslo rezultatų. Norime  išmokyti jaunąjį skaitytoją mylėti, tausoti ir gerbti knygą.
 
Bibliotekininkės Asta Sutkienė ir Aurelija Adomavičienė

Seminaras mokyklų bibliotekininkams

Lapkričio mėnesį į mokyklos biblioteką atskubėjo rajono mokyklų bibliotekininkai. Čia vyko seminaras „Idėjos mokyklos bibliotekininko ir mokytojo bendradarbiavimui skatinant mokinių kūrybiškumą“. Supažindinome seminaro dalyvius su mūsų bibliotekos veikla. Vyko pamokos. Literatūrinę pamoką „Kuriame poetinę kompoziciją“ vedė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Rūta Stuogienė, o edukacinę dailės ir technologijų pamoką „Padėkime sau ir skaitytojui“ pristatė Jurgita Lazickienė, dailės mokytoja metodininkė, ir technologijų vyr. mokytoja Ona Morkūnaitė. 

Cinamono kvapo pamoka

      Adventas...Visi jau gyvename Kalėdų laukimu.
2a klasės mokinukams 2016 metų gruodžio 1 dienos dailės ir technologijų pamoka įsimins ilgam.Vaikai ją pavadino ,,Cinamono kvapo pamoka''. Gustės mamytė Laura prikepė gardžiausių kalėdinių meduolių, Emili mamytė Neda išvirė glajaus ir dailės pamokos metu mokė  antrokus puošti kalėdinius meduolius, kuriais bus papuošta eglutė.

RESPUBLIKINĖS PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ KONFERENCIJOS "AR ŽINAI?" DALYVIAI

Lapkričio 25d. 1b klasės mokiniai Ąžuolas ir Pijus dalyvavo respublikinėje pradinių klasių mokinių konferencijoje "Ar žinai? ", į kurią susirinko beveik 150 pradinukų. Konferencija vyko Šiaulių "Jovaro" progimnazijoje. Berniukai skaitė pranešimą "Tolima ir artima Anglija", susipažino su mokykla, apžiūrėjo klases, kuriose mokosi bendraamžiai. Susidraugavo su  Nežiniuku, kuris norėjo daug išmokti ir sužinoti padedamas naujų draugų. Esame dėkingi "Jovaro" progimnazijos bendruomenei už šiltą priėmimą ir kvietimą apsilankyti dar ne kartą.
 
Mokytoja Aušra

„Pomėgių mugėje“ TRINTUKAI

Ir vėl bibliotekoje Jus kviečia „Pomėgių mugė“. Šiandien čia pamatysite labai žaismingus įvairių spalvų ir formų TRINTUKUS. Ši įdomi privati kolekcija atkeliavo į mūsų mokyklą iš Šiaulių ir jos autorė Agnė Šiaulytė. Kolekcija pradėta rinkti nuo 1991 metų. Paroda veiks iki gruodžio 4 dienos. Paskubėkite. Laukiame Jūsų!

Bibliotekininkė Asta Sutkienė

Jei būčiau SIUVĖJAS

Mieli moksleiviai,

bibliotekoje veikia profesinio informavimo paroda – „Jei būčiau...“. Tęsiame šios parodos ciklą ir supažindinsime Jus  su siuvėjo profesija. Sužinosite kas yra siuvėjas, kokia jo veikla, kur gali dirbti ir kokių medžiagų reikia jo darbui. Susipažinsite su siuvėjo mokymo programa, mokymo dalykais ir praktika. Rasite pateiktą kvalifikacijos aprašą: darbo aprašymą, profesinius gebėjimus bei sužinosite apie profesines perspektyvas.

Šią profesiją Jums padės pasimatuoti ne tik aprašai, knygos, bet ir sąrašas įstaigų, ruošiančių siuvėjus.

„Knygų Kalėdos: knygos, kurios keičia gyvenimą“

http://www.knygukaledos.lt/      Lapkričio 7 d., 2016

Dovanokime knygas, kurios keičia gyvenimą!

Išvyka į Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnaziją

             Lapkričio 17 dieną mūsų mokyklos  matematikų komanda:  Aistis Šimoliūnas 5b, Aistė Lukošiūtė 6a, Toma Stanevičiūtė 8a, Dominykas Kapučinskas 7c, Ieva Kazlauskaitė 8b,  - vykome į Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnaziją, kurioje vyko matematikos komandinis konkursas Stasio Šalkauskio taurei laimėti. 

MES ŽINOME KAIP SVEIKAI MAITINTIS

              Lapkričio 22 dieną per penktą pamoką 4a ir 4b klasės dalyvavo pamokoje- varžybose. Visuomenės sveikatos specialistė Gintarė Jankūnienė pravedė pamoką „Mes žinome kaip sveikai maitintis“. Jai talkino 6b klasės mokinės Vanesa Jūzeliūnaitė, Gerda Bertulytė, Eigilė Danieliūtė, Goda Kasperavičiūtė, Austėja Sadzevičiūtė, Silvija Černiauskaitė.

              Pamoka buvo sudaryta iš dviejų etapų.

Puslapiai

Užsiprenumeruoti Pakruojo „Žemynos“ pagrindinė mokykla RSS