4d kl. mokiniai lankėsi Pakruojo ligoninės priėmimo skyriuje

Vykdant projektą „Augu sveikas“, mūsų mokyklos 4kl. mokiniai lankėsi Pakruojo ligoninės priėmimo skyriuje. Mokiniams buvo aprodytos patalpos-tvarstomasis, mažoji operacinė, intensyvios slaugos palata. Buvo papasakota apie įvairius skubios pagalbos suteikimo būdus, pademonstruota, kaip tai daroma. Mokiniams tai paliko didelį įspūdį.

Antrokų edukacinis susitikimas „Norfos “ vaistinėje

Vykdydami projektą „Augu sveikas“, 2a ir 2b klasių mokiniai lankėsi „Norfos“ vaistinėje. Jos darbuotojai vaikams papasakojo apie vitaminus, vaistus, jų poveikį žmogaus organizmui.  Mokiniai sužinojo, kokie vitaminai skirti jiems, kad vaikams vaistai parduodami tik nuo 10 metų. Norint nesirgti, svarbiausia laikytis higienos - dažnai plauti rankas. Tuomet mažiau bus sergančių ir vaistų pirkti nereikės.

4c klasės mokiniai lankėsi ligoninės priimamajame

Vasario 27 dieną 4c klasės mokiniai lankėsi ligoninės priimamajame. Slaugytoja Vilma Jonaitienė vaikams įdomiai papasakojo, kaip suteikiama pagalba ligoniams, supažindino su aparatūra, parodė ir pasakė, kaip vadinasi įvairūs medicininiai instrumentai, kur talpinamos medicininės atliekos.

Šią savaitę 5b klasės mokiniai virto „pilotais bandytojais“

Leidykla „Šviesa“ pristatydama serijos ATRASK mokomuosius komplektus, pakvietė dalyvauti naujų priemonių turinio išbandymo projekte. Pasirinkome lietuvių kalbą ir literatūrą, užsiregistravome ir gavome bandomąsias (pilotines) priemones, kurios pritaikytos mokymuisi tiriant - mokiniai skatinami neapsiriboti vien faktų ir formulių įsiminimu, bet mokytis mąstyti, samprotauti, ieškoti informacijos, ją apdoroti, interpretuoti, įvertinti, atrasti įvairių problemų sprendimus.

Sveikiname ketvirtokus nugalėjus rajoninėje matematikos olimpiadoje

Vasario 27 d. grupelė 3-7 klasių mokinių išvyko į TALINĄ – VIDURAMŽIŲ EUROPOS PERLĄ.

Kelionė prasidėjo naktį – 2 val. Keliavome Baltijos pakrante  per Latviją, link Parnu, Talino. Kelionės metu gidė Rasa mums papasakojo apie Estijos teritoriją ir jos salas, jos gyventojus, kalbą. Ryte atvažiavome į  Jagala Jugą vietovę Harju apskrityje (25km. į rytus nuo Talino). Čia ant Jegalos upės pamatėme yra aukščiausią natūralų  Estijos krioklį. Jo aukštis 8m, ilgis -50m. Skardis, nuo kurio krinta krioklys  sudarytas iš klintinių uolienų.

Pirmokai viešojoje bibliotekoje

1b ir 1c klasių mokiniai miesto viešojoje vaikų bibliotekoje susitiko su poete Z.Gaižauskaite. Klausėsi jos paskojimo apie savo kūrybą, kartu dalyvavo jos sugalvotoje programėlėje. Po renginio mokiniai galėjo įsigyti autorės knygelių.

Šiaulių moksleivių futbolo lyga

Š.m. vasario 26d. Pakruojo SC salėje, vykusiose rajoninėse ŠMFL varžybose, „Žemynos“ jaunieji futbolininkai nugalėję Linkuvos, Balsių ir Pašvitinio komandas tapo nugalėtojais. Komandos garbę gynė J.Simanavičius 7c, E.A.Vaičeliūnas 7c, R.Valiulis 7c, D.Vidzikauskas 7a, E.Martinaitis 7b, A.Bakanauskas 6c, T.Stravinskas 6c, R.Šnapštys 6c, D.Gudjurgis 5b ir A.Grušas 4a kl.
Kovo mėnesį jaunieji futbolininkai gins rajono garbę finalinėse ŠMFL varžybose.

Rajoninė technologijų olimpiada

Vasario 24 dieną vyko rajoninė technologijų olimpiada. Dalyvavo 10 klasės mokinys Deivydas Gružas.

Septintokų ekskursija

2015 m. vasario 13 d. 7b ir keli 7c klasės mokiniai aplankė Kaune vykstančią, daug atgarsių sulaukusią, anatomijos parodą "Body Worlds Vital". Joje eksponuojama plastinavimo metodu konservuoti žmonių kūnai, kūno dalys ir organai.Vėliau visi nuvyko į laipiojimo centrą, kur linksmai leido laiką stiprindami kūno raumenis, didindami dėmesio koncentraciją bei pasitikėjimą savimi ir kitais.

Puslapiai

Užsiprenumeruoti Pakruojo „Žemynos“ pagrindinė mokykla RSS