Netradicinės pamokos Linksmučių pušyne

Rugsėjo 2 d. 4c klasės mokiniai pamokas pradėjo netradiciškai. Aptarę saugų elgesį išvykos metu, iškeliavo į Linksmučių pušyną. Eidami pėsčiųjų taku, praktiškai įvertino kilometro ilgumą. Pakeliui į Linksmučius aptarė kokie gamtos ženklai rodo artėjantį rudenį. Grožėjosi voratinklių raštais išpuoštomis pievomis ir krūmais.Pušyne iš gamtinės medžiagos mokiniai kūrė ornamentus ir  kilimus iš augalų.Smagu buvo klasės draugams papasakoti vasaros kelionių įspūdžius. Žiūrėdami į nupjautą javų lauką, uždavė mįslę,,Pilnas laukas skylučių''.Atspėję atsakymą, išsiaiškino kas yra ražienos.

Išėjo naujas „Mozaikiukas“

Rugsėjo 1-oji

Mieli mokiniai, tėveliai, gerb. mokytojai,

Rugsėjo 1-osios  šventė prasideda:

9.00 val. - Šv. Mišiomis,

10.00 val. - Mokslo ir žinių dienos atidarymas mokyklos kieme,

10.30 val. - klasės valandėlės.

Mokyklos administracija   

Lietuvos – Lenkijos jaunimo mainai (VIDEO)

Rugpjūčio 18 dieną, dėka Lietuvos – Lenkijos jaunimo mainų fondo, atvykome į Šilainę. Pirmosios dienos buvo gana sunkios, nes visi buvome  nedrąsūs, nepažinojome vieni kitų, buvome naujoje, neįprastoje vietoje. Susipažinimo žaidimai viską palengvino, o kad būtų dar linksmiau ir jaukiau, papuošėme salę. Kitą dieną žaidėme įvairius žaidimus bei burtų keliu išsitraukėme savo slaptą draugą. Vėliau vyko kultūrinis vakaras. Ketvirtadienį sukūrėme stovyklos himną ir vėliavą, vadovė pristatė mums vaikų teises, o vakare žiūrėjome filmą.

Sveikiname su Rugsėjo 1-ąja!

Mokytojų tarybos posėdis

Rugpjūčio 27 d. 10.00 val. aktų salėje vyks mokytojų tarybos posėdis. Darbotvarkė:

1. 6 - 9 klasių mokinių kėlimas į aukštesnę klasę.

2. Informacijos

Trečiokų vasaros stovykla „Kelionių magija“

Birželio 8 - 12 dienomis mokykloje vyko trečiųjų klasių moksleivių vasaros stovykla „Kelionių magija“. Jos metu vaikai domėjosi krašto istorija, gamta, susipažino su įvairiais keliavimo būdais. Pirmąją stovyklos dieną lankėmės DNB banke, kur sužinojome įvairių taupymo būdų.

1b klasės stovykla „Pagrandukas“

Birželio 1-5 dienomis 1b klasės mokiniai linksmai leido laiką vasaros stovykloje „Pagrandukas“. Birželio 1 d. paminėjome Vaikų gynimo dieną. Su balionais rankose išėjome į Pakruojo gatves.

2a klasė vasarą pasitiko pušyne

Būsimieji trečiokai kartu su savo šeima pramogavo Linksmučių pušyne.

3-4 klasių mokiniai stovyklavo stovykloje „Smalsučiai“

Birželio 1-5d. 3-4 klasių mokiniai stovyklavo stovykloje „Smalsučiai“. Čia vaikai paminėjo Vaikų ginimo dieną: piešė ant asfalto, žaidė, dainavo.

Puslapiai

Užsiprenumeruoti Pakruojo „Žemynos“ pagrindinė mokykla RSS