Geriausių skaidrių konkursas

„Aš žaidžiu, žaisk ir tu...“

      Taip skambėjo žaidimų rytmečio, kuris vyko lapkričio 14 dieną „Žemynoje“, pavadinimas. Į mūsų mokyklą atvyko mokinių ir juos lydinčių mokytojų iš Linkuvos, Žeimelio bei Rozalimo. Rytmetį pradėjo ir svečius pasveikino pavaduotoja Aida Stakutienė. Šokiu pradžiugino 3c klasės mokinukai, vadovaujami Janinos Kacilevičienės.

Susitikimas su žurnaliste

      Penktadienį 5b klasės mokiniai miesto bibliotekos vaikų erdvėje dalyvavo susitikime su žurnaliste, informacinių leidinių redaktore ir socialinių projektų tėvams kūrėja Jūrate Jadkonyte – Petraitiene. Pristatydama savo knygą „Debesėlis, vertas milijono“, autorė supažindino vaikus su verslo įdomybėmis.

Edukacinė programa „Ei, vaikai, – visi iš gryčių!“

      Edukacinė programa, skirta Kazio Binkio 125-osioms gimimo metinėms, tęsiasi! Į miesto bibliotekos vaikų erdvės ir „Žemynos“ pagr. mokyklos bibliotekininkių kvietimą „Ei, vaikai, – visi iš gryčių!“ lapkričio 15 dieną atsišaukė Lygumų pagrindinės mokyklos pradinukai. Lydimi mokytojų Ilonos Dudėnienės ir Dalios Rimkuvienės vaikai šauniai šventė rašytojo Kazio Binkio gimtadienį!

Netradicinės dailės pamokos 4a klasėje

      Penktadienį, lapkričio 16 d., „Žemynos“ pagrindinėje mokykloje, 4a klasėje, vyko 2 netradicinės dailės pamokos. Jas vedė Emili mamytė Neda Mackonienė.

      Emili mama nuo pat vaikystės kuria nuostabius grafikos darbus, keletą jų atsinešė ir į pamoką. Ji paaiškino ir parodė vaikams, kaip kuriami grafikos  darbai. Mokiniams be galo patiko kurti atvirukus. Ačiū mamytei Nedai.

                               

„Pomėgių mugėje“ monetų paroda

          Tęsiame tradiciją ir šį kratą draugaujame su  kolekcioniere Modesta Tamašauskiene.

Asmeninė pavaduotojos kolekcija jau traukia ne vieną į biblioteką atėjusį moksleivį. Juk įdomu, iš kur šios monetos atkeliavo, kas jas renka ir kodėl.

          Tad kviečiame susidomėti nauja paroda ir apžiūrėti ją mokyklos bibliotekoje.

 

Ei, vaikai, – visi iš gryčių!

                 Miesto bibliotekoje vaikų erdvėje – nauja edukacinė programa „Ei, vaikai, – visi iš gryčių!“, skirta kraštiečio rašytojo Kazio Binkio 125-osioms gimimo metinėms.

      Išgirdę šią naujieną pirmieji atklegėjo Pakruojo „Žemynos“ pagrindinės mokyklos 3a klasės mokinukai (mokyt. Daiva Damauskienė).

     Vaikų erdvės ir „Žemynos“ pagr. mokyklos bibliotekininkių paruošta edukacinė programa skirta trečių – ketvirtų klasių mokiniams.

Rajono moksleivių dailės kūrybos paroda

     Lapkričio 9 d. Pakruojo jaunimo ir suaugusiųjų švietimo centre Žeimelio gimnazistų dainomis buvo atidaryta Pakruojo rajono mokyklų moksleivių dailės kūrinių paroda. Paroda išsiskyrė spalvingumu, technikų įvairove, kūrybiškumu. Dalyvius pasveikino rajono dailės mokytojų metodinės grupės pirmininkė Inga Strižigauskienė ir parodos koordinatorė Rima Leimontienė. Vaišindamiesi arbata su saldumynais labai jaukioje, namus primenančioje aplinkoje, dalyviai pristatė savo kūrinius, atsakė į kitų parodos dalyvių klausimus.

Projektas „Pažink valstybę“

       Pakruojo „Žemynos“ pagrindinės mokyklos 8b klasė dalyvauja projekte „Pažink valstybę“. Projekto tikslas – supažindinti moksleivius su įvairiomis viešojo gyvenimo sritimis, aptarti aktualias regionines ir nacionalines problemas ir jų sprendimo būdus. Projektą įgyvendina Ugdymo plėtotės centras ir Valstybės pažinimo centras. Projekto įgyvendinimas turi prisidėti prie šalies nacionalinio saugumo užtikrinimo, stiprinant piliečių pasitikėjimą valstybės institucijų veikla.

Kvadrato varžybos

        Lapkričio 8 dieną ketvirtokai dalyvavo pradinių klasių kvadrato varžybose ir iškovojo II-ąją vietą.

 

Mokytoja Janina Kacilevičienė

 

Puslapiai

Užsiprenumeruoti Pakruojo „Žemynos“ pagrindinė mokykla RSS