Literatūrinis PROTŲ MŪŠIS bibliotekoje

5b klasė balandžio 26 dieną, klasės valandėlės metu, lankėsi miesto bibliotekoje. Ten vyko literatūrinis PROTŲ MŪŠIS. Jį organizavo LNB (Lietuvos nacionalinės bibliotekos) vaikų ir jaunimo departamento atstovės. Klasės mokiniai buvo suskirstyti į penkias komandas. Vyko keturi turai po dešimt klausimų. Laimėjo SKIRTUKIŲ komanda. Vaikams buvo įdomu ir naudinga pasitikrinti savo žinias apie literatūrą.

Giedrė Poškuvienė

Lengvosios atletikos keturkovės varžybos

Š.m. Balandžio 28d. Pakruojo miesto stadione vyko Pakruojo rajono lengvosios atletikos keturkovės varžybos, kuriose dalyvavo ir „Žemynos“ (mergaičių ir berniukų) komandos. „Žemynos“ mergaičių komanda bendroje įskaitoje iškovojo 2-ą vietą. Asmeninėse rungtynėse geriausiai sekėsi U. Galvanauskaitei, kuri iškovojo dvi pirmąsias vietas 60m bėgime ir šuolio į tolį įsibėgėjus rungtyje. 3-oji vieta 60m bėgimo rungtyje atiteko D. Gutauskaitei. Tokį patį rezultatą (3-ą vietą) pasiekė ir G. Gaubytė kamuoliuko metimo rungtyje. Taip pat „Žemynos“ garbę gynė L. Gaubytė, U. Urbonaitė ir K.

Bibliotekoje - teatro lėlės

„Jau saulelė vėl atkopdama budino svietą Ir žiemos šaltos trūsus pargriaudama juokės“, o bibliotekoje pavasariui šypsosi pirmosios augančio žmogaus draugės – lėlės. Jos ne paprastos. Teatro lėlės. Aktorės atvirukuose, pirštininės įvairių personažų atlikėjos, lėlės ant lazdų, lėlės marionetės ir rankų darbo gražuolės. Šia spalvinga paroda „Pirmasis augančio žmogaus draugas“ jau kovo mėnesį pasitikome dvi gražias kalendorines pavasario šventes - Tarptautinę lėlininkų dieną ir Tarptautinę teatro dieną.

 

Bibliotekininkė Asta Sutkienė

Respublikinis prancūzų kalbos konkursas „Je parle français et toi?“

Balandžio 16 dieną Vilniaus tarptautiniame prancūzų licėjuje vyko ketvirtasis prancūzų kalbos konkursas „Je parle français et toi?“ . Šiame konkurse gali dalyvauti 7 klasių mokiniai, besimokantys prancūzų kalbos kaip antrosios užsienio kalbos. Šio konkurso tikslas skatinti mokinių kūrybinių gebėjimų plėtojimą, bendradarbiavimą panaudojant kalbos mokėjimo galimybes. Šiais metais mūsų rajoną atstovavo 7a klasės mokinė Gabrielė Misius.

Pakruojo „Atžalyno“ gimnazijos teatro trupė kviečia

4c klasės kelionė į Stokholmą

Balandžio 18-20 d. 4c klasės mokiniai ir jų tėveliai keliavo į Švedijos sostinę Stokholmą. Iš Rygos į Švedijos sostinę keliavo prabangiu kruiziniu keltu,,Isabelle''. Pirmiausia visi įsikūrė kajutėse.Po to apžiūrėjo laivą.18 val.  visi skubėjo į konferencijų salę ir dalyvavo netradicinėje Pasaulio pažinimo  pamokoje. Ekskursijos vadovas Rokas visus supažindino su Švedijos sostine Stokholmu, šios šalies ekonomika. Po to prasidėjo Protų mūšis.Vakare visa keliautojų grupė linksminosi koncertinėje programoje, dalyvavo įvairiuose žaidimuose, loterijoje.

Mus kviečia

Profesijų diena

Balandžio 15 dieną mokykloje vyko „Profesijų diena“. Jos metu aštuntų klasių moksleiviai susipažino su įvairių profesijų atstovais ir susimąstė apie savo pasirinkimus ir ateities kelią. Šio renginio metu susitikome su Pakruojo parapijos dekanu Remigijumi Čekavičiumi, policininko profesiją pristatė Ginas Pocevičius, Marius Senulis bandė sudominti biomechanika, o kariūnai iš Radviliškio pristatė ne tik kario profesiją, bet ir supažindino su amunicija, leido panešioti kuprinę ir skatino būti pilietiškais ir atsakingais.

4c klasė Nacionalinėje miško sodinimo šventėje

Balandžio 16 d. 4c klasės mokiniai su tėveliais dalyvavo Nacionalinėje miško sodinimo šventėje.Puikiai nusiteikę kibome į darbą ir pasodinome 3000 ąžuoliukų. Vaikai suprato, kaip sunku mišką užauginti, prižiūrėti. Po tokios gražios gyvenimiškos pamokos niekada nekils ranka nulaužti medelį, ar neatsargiai elgtis su degtukais miške. Po sunkaus darbo visų laukė skanios vaišės. Miškininkai visus pavaišino arbata, karštomis bandelėmis, žirnių koše, saldumynais.

 

 4c klasės mokytoja Dijana Katilienė

Seminaras –praktikumas ”INTERAKTYVIOS, DIDAKTINĖS UGDYMO PRIEMONĖS VAIKAMS“

Kovo 23 d. mūsų mokykloje vyko  rajoninis renginys” INTERAKTYVIOS, DIDAKTINĖS UGDYMO PRIEMONĖS  VAIKAMS“  .  Į renginį atvyko  Žeimelio, Linkuvos gimnazijų mokiniai. Žaidėme įvairius stalo žaidimus : LOTO LOGO ZOO,  MEŠKUČIAI SKAIČIUOJA, MEMORY, NICO,  KIDZ WISH,  RUMMIKUB . Robotų būrelio vadovas su vaikais pademonstravo interaktyvius  LEGO ROBOTUS.  Seminarą – praktikumą užbaigėme prie arbatos dalindamiesi patirtais įspūdžiais.

Puslapiai

Užsiprenumeruoti Pakruojo „Žemynos“ pagrindinė mokykla RSS