Sveikiname!

Knygų kalėdos 2014

4d klasės mokinių susitikimas su bitininke

Gruodžio 19d. mūsų mokyklos 4d.klasės mokinius aplankė bitininkė Rasa Balnionytė, gyvenanti Plaučiškiuose ir turinti didžiulį bityną.Bitininkė papasakojo mokiniams apie bites, bičių produkto- vaško savybes.Mokiniai liejo iš vaško žvakes, kalėdinius žaisliukus eglutei, iš vaško lakštų suko ir dekoravo žvakes.

Paroda jautrios sielos poetei

MOKYTOJŲ ADVENTINĖ POPIETĖ

Gruodžio 17 dieną Žemynos mokytojai  rinkosi į popietę namų ruošos kabinete.Advento laikotarpio pamąstymai ir tradicijos ,dovanėlės ir palinkėjimai sušildė ne vieno širdį.Buvo ragaujami  pačių pasigaminti Kūčių patiekalai ir kitokie gardumynai.Nuotaiką kėlė smagūs burtai.
 Renginio metu mokytojai buvo pakviesti dalintis perskaitytomis knygomis.Rudą dėžė su knygomis yra patalpinta mokyklos bibliotekoje.Atnešę perskaitytą knygą,galės pasiimti kitą.Kolegos turės galimybę keistis knygomis,tuo pačiu pratęsdami jų gyvavimą ir plėsdami savo akiratį.Kuo daugiau skaitytojų

DAINŲ IR ŠOKIŲ RYTMETYS

„Kalėdinis angelas“

Gruodžio 15 d., Pakruojo kultūros centre buvo atidaryta tautodailininkų darbų paroda „Kalėdinis angelas“. Dalyvavo ir „Žemynos“ pagr. mokyklos mokiniai su savo darbeliais Kalėdų tema (mokytojai O. Morkūnaitė, A. Katilius, E. Impolis).

1a ir 2b edukacinė išvyka į Žaliukų malūną

Gruodžio 15 dieną 1a ir 2b klasės vyko į ekskursiją. Šiauliuse apžiūrėjome Žaliukų malūną. Troboje vaikus pasitiko šeimininkė, kuri  papasakojo apie Kūčių papročius, mokė daryti kūčiukus, ir juos iškepė. O, kaip skanu buvo ragauti pačių padarytus skanėstus. Bet dar smagiau buvo, kai į langus pasibeldė senelis Kalėda. Jis vaikams papasakojo apie rugių kelią nuo sėjos iki mūsų stalo ir visus pamalonino dovanėlėmis.

Būrelio „Gamtos pasaulyje“ veikla

„Euro lyga“

Gruodžio 13 d. mokyklos komanda dalyvavo apskrities konkurse „Euro lyga“, kurį  inicijavo LR Švietimo ir mokslo bei Finansų ministerijos. Konkursas yra viena iš priemonių patraukliai supažindinti šalies moksleivius su besikeičiančiais pinigais ir jų pasikeitimo procesu bei reikšme.

Puslapiai

Užsiprenumeruoti Pakruojo „Žemynos“ pagrindinė mokykla RSS