2% pajamų mokesčio parama mokyklai

Kaip ir kasmet, šiemet vėl kreipiamės į jus, prašydami skirti iki 2% pajamų mokesčio paramą mokyklai. 2017  ir šių metų parama bus skirta edukacinių ir poilsio erdvių įrengimui mokyklos koridoriuose. Kviečiame prisidėti prie gražesnės  mokyklos kūrimo.

Iš anksto dėkojame.
Mokyklos bendruomenės vardu direktorius Darius Ramonas

Išvyka į Latviją 2018 Second life

2018m. gegužės mėnesį trisdešimt  6c ir 6b klasės mokinių buvo išvykę į Latvijoje esantį, labai gražų, Daugmalės miestelį.  Ten, visą savaitę, vykdėme aplinkosauginį tarptautinį projektą ,,Second life".

Svečiuose ornitologas

Gegužės 22 dieną mokyklos pradinukus aplankė ornitologas Gediminas Petkus. Mokinukai patyrė labai daug: išgirdo įdomių pasakojimų apie paukštelius, juos stebėti galėjo pro teleskopą ir žiūronus. Labiausiai pasisekė pirmokams: jie pastebėjo ant žolės tupintį čiurlį. Pasirodo, be žmogaus pagalbos jis negalėjo pakilti į orą, tiesiog buvo pasmerktas žūčiai. Ornitologas atsargiai paėmė paukštelį ir metė aukštai į viršų. Čiurlys linksmai nuplasnojo tolyn. Ketvirtokai pastebėjo susisuktą lizdelį... Vaikai vėl buvo pamokyti, kaip elgtis tokiu atveju.

Kelionė į Latviją

     Didžiulis būrys aštuntokų ir septintokų nusprendė susipažinti su kaimyne Latvija. Trečiadienio rytą, susėdę į autobusą, visi pasukome Liepojos link. Kelionės metu gidė iš turizmo agentūros įdomiai pasakojo apie Latvijos istoriją, papročius, tradicijas, kultūrą, kalbą.  

PAVASARINIS KONCERTAS

Gegužės 8d. mokykloje vyko ,,Pavasarinis koncertas“.  Koncerto programą rengė: jaunių ir jaunučių chorai,
3 – 4 ir 7 – 8 klasių vokaliniai ansambliai, solistai Gabrielė, Evelina, Armandas, Vaiva, Laura, Denisa ir  Aleksandra, 4a klasės šokėjos. Dėkojame koncerto dalyviams  už surengtą šventę.

Mokytoja Genė Četkauskienė

Paroda

Gegužės 15 dieną atidaryta Pakruojo rajono technologijų paroda. Kurioje dalyvauja ir "Žemynos" moyklos moksleiviai. Paroda vyksta Pakruojo sinagogoje.

Gegužės 15-16 dienos

             Gegužės 15 dieną mūsų mokykloje vyko evakuacijos pratybos. Šiemet mums padėjo Pakruojo priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyriausiasis specialistas Igoris Ragozinas ir vyresnysis inspektorius Petras Mališauskas. Jie imitavo gaisrą prie pagrindinio įėjimo. Nuo dūmų suskambėjęs  priešgaisrinės gelbėjimo sistemos įspėjamasis pavojaus signalas pranešė visiems apie gaisro pavojų, buvo pradėta evakuacija.

Lego robotų varžybų sezonas šiais mokslo metais baigtas

Gegužės 11 dieną vyko "Robotų intelektas" Kaune. Pakruojiečiai tapo prizininkais.
Lego linijos sekime pirmąją vietą užėmė Monika Bajelytė, antrąją vietą Matas Šimanskis. 
Lego sumo rungtyje antrąją vieta užėmė Brigita Liaudanskytė.

Šaunuoliai!!!

Šviesoforas

Gegužės 9 d. "Žemynos" pagr. mokykloje vyko regioninis "ŠVIESOFORO" konkursas.
Konkurse dalyvavo 1-4 kl.mokiniai ir iškovojo 3 -iąją vietą.
Tai Meda Stankūnaitė 1kl., Matas Areima 2 kl., Greta Dumbrytė 3 kl., Gustė Mitkaitė 4 kl.

Sporto varžybos

Gegužės 11d. vyko berniukų ir mergaičių komandos į regionines trikovės lengvosios atletikos varžybas Utenoje.
Ketvirtokams reikėjo mesti kamuoliuką, šokti į tolį, bėgti 30 m.
Ačiū Evelinai, Skaistei, Gustei, Andrėjai, Agnei, Arlandui, Arnui Paškevičiui, Mantui, Matui, Grantui.

Puslapiai

Užsiprenumeruoti Pakruojo „Žemynos“ pagrindinė mokykla RSS