2a ir 3b klasės ekskursija į Kauną

Gegužės 25 dieną 2a ir 3b klasės mokiniai išvyko į ekskursiją į Kauną. Aplankėme Tado Ivanausko zoologijos muziejų, karo muziejų ir  zoologijos sodą. Vaikščiojome Laisvės alėja, valgydami ledus ilsėjomės prie fontano. Ekskursija labai patiko, todėl į namus važiuoti visai neskubėjome. 
Mokytojos Asta Aperavičienė ir Edita Ilgavičienė

1a klasės ekskursija

Gegužės 18d.1a klasės mokinukai aplankė Šiauliuose esantį Žaliūkų malūną, dalyvavo edukaciniame užsiėmime,,Piemenukų vargai ir malonumai''. Mokinukai trumpam tapo,,piemenukais''. Susipažino su senoviniais piemenukų žaislais, dūdelėmis, barškalais, švilpė iš karklo šakų pagamintomis švilpynėmis, ieškojo pančių, žaidė  piemenukų žaidimus, valgė ant žarijų keptas bulves.Mokiniai apžiūrėjo malūną, pabuvojo visuose jo aukštuose.

Pirmoji komunija

Gegužės 22 dieną grupė mūsų mokyklos 3-4 klasės mokinių priėmė pirmąją komuniją.Tie, kurie visus mokslo metus sekmadieniais lankė  katekezės užsiėmimus, susirinko į  didžią šventę. Joje dalyvavo vaikų artimieji, krikšto tėvai. Laimino vaikus tėveliai. O kunigas dekanas Remigijus Čekavičius, aiškino pasirengimo Komunijai prasmę, Šventojo rašto žodžius, linkėjo, kad kiekvieno širdyje apsigyventų Dievas. Mokė visus dvasingumo, kurį paprasčiausiai išbarstome.

Renginių ciklas šeštokams

Gegužės 10,13 ir 24-tą  dienomis vaikų literatūros sektoriuje vyko paskaitos-diskusijos  „Kovokime prieš žalingus įpročius kartu“.  Paskaitas skaitė ir praktinius užsiėmimus vedė Pakruojo rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūros specialistė Vilma Žuvininkienė. Dalyvavo „Žemynos“ pagrindinės mokyklos  šeštų  klasių mokiniai su mokytojomis Jurgita Lazickiene, Jurga Batakiene ir Regina Gasparavičiene. Tai projekto „IRT kilnojamojo centro įkūrimas Pakruojo Juozo Paukštelio viešojoje bibliotekoje" renginys.

Šiaulių apskrities „Golas 2016“ varžybos.

Technologijų paroda

Gegužės 17 dieną atidaryta Pakruojo rajono mokyklų, technologijų paroda. Mokiniai demonstravo savo sukurtus ir pagamintus meninius dirbinius. Padėkos raštai buvo įteikti ir mūsų mokyklos mokiniams.

Šeimos šventė 2a klasėje

Gegužės 13 d. į mokyklos aktų salę rinkosi 2 a klasės mokinių tėveliai ir seneliai, sesutės ir broliai. Juos į Šeimos šventę pakvietėme norėdami padėkoti už tai, kuo tapome, už meilę ir rūpestį. Mamytėms skambėjo antrokų skaitomi eilėraščiai, dainelės. Patiems brangiausiems tėčiams grojome dūdelėmis, skaitėme rašinius "Mano tėtis". Mūsų svečiai džiaugėsi antrokų šokiais ir scenos vaizdeliu "Dovana".

Mokytoja Asta Aperavičienė

„Orientacinės varžybos“

Gegužės 13 dieną vyko jau tradiciniu tapęs renginys – orientacinės varžybos Pakruojo dvare. Renginį, skirtą penktų klasių moksleiviams, vedė jų vyresnieji draugai, projekto „Auginkime vieni kitus 3“, dalyviai.
Anksti ryte suslėpę užuominas, vedėjai palydėjo penktokus ir jų auklėtojus į dvarą. Čia mokiniai buvo suskirstyti į aštuonias komandas ir, gavę startą, pradėjo ieškoti paslėptų nuorodų ir užuominų. Suradę visas skubėjo į finišą, kur jų laukė poilsis, maistas ir žaidimai. Visi dalyviai buvo apdovanoti.

Mus kviečia

RAJONO MUZIKOS OLIMPIADA

Gegužės 12d. „Žemynos“ pagrindinėje mokykloje vyko rajono muzikos olimpiada. Ši olimpiada organizuota jau trečius metus. Įgytas muzikos istorijos, muzikinio raštingumo ir meninius gebėjimus demonstravo 16 dalyvių  iš Linkuvos, „Atžalyno“ ir Žeimelio gimnazijų,  Rozalimo ir „Žemynos“ pagrindinių  mokyklų. Mūsų mokyklai atstovavo Gabrielė Misius 7a kl., Ieva Kazlauskaitė 7b kl., Ugnė Urbonaitė 7b kl., Karolina Morkūnaitė 8c kl. Dalyvėms sekėsi puikiai -  Gabrielė laimėjo pirmąją, Ugnė – antrąją, Ieva – trečiąją vietas.

Puslapiai

Užsiprenumeruoti Pakruojo „Žemynos“ pagrindinė mokykla RSS