SKAMBĖK, PAVASARĖLI 2015

Gegužės 22d. Linkuvos gimnazijos Triškonių filiale nuskambėjo Šiaulių apskrities solistų ir vokalinių ansamblių šventė ,,Skambėk, pavasarėli“, kurioje  dalyvavo Pakruojo, Joniškio, Kelmės rajonų   dainininkai.

Lankstinukas apie Pakruojį rusiškai

Artėja atsisveikinimo laikas su aštuntokais.Pamąstymų apie nuveiktus darbus laikas...

„Spelling Bee“ konkursas

Gegužės 21 d. mūsų mokykloje vyko ketvirtų klasių anglų kalbos žodžių rašybos (tarimo paraidžiui) konkursas „Spelling Bee“. Renginį organizavo anglų kalbos mokytoja Violeta Zabielaitė, o jį vedė Oxford University Press leidyklos atstovė Miglė Ogorodnikovienė. Toks konkursas mūsų mokykloje vyko pirmą kartą. Žodžio tarimas paraidžiui yra įdomi, bet kartu ir sudėtinga užduotis, nelengva ir tiems kalbos vartotojams, kuriems anglų kalba yra gimtoji.

1c klasės eksursija į Šiaulius

Gegužės 26 d. 1c klasės mokiniai važiavo į Šiaulius. Lankėme Šiaulių „Aušros“ muziejų. Ten vyko dvi dailyraščio pamokos. Išmokome dailiojo rašto pradmenų ir sąsiuvinio dekoravimo elementų. Aplankėme Žaliūkių malūnininko sodybą. Dalyvavome edukaciniame užsiėmime „Piemenėlių vargai ir pramogos“. Sužinojome, kas yra ganiava, nuo kada ji prasidėdavo ir baigdavosi. Mokėmės daryti piemenų muzikos instrumentus ir mėginome jais paraliuoti, kepėme bulves su lupenomis, žaidėme įvairius žaidimus. Ekskursijoje patyrėme daug puikių įspūdžių.

1c klasės mokytoja Daiva Damauskienė

Apjuosėme mokyklą draugystės rankomis

2015 m. gegužės 22 d. kvietėme 1-5 klasių mokinius paminėti „Gegužė – mėnuo be smurto prieš vaikus“ ir apjuosti draugystės rankomis visą mokyklą. Siuntėme vienas kitam pulsą - stipriau spustelėjome vienas kitam ranką. Mums pavyko! Šios idėjos iniciatorės: Greta Malinauskaitė (8c) ir Kornelija Frolovaitė (8c).

Inga Zimblytė

Paskaitėlės apie saugų elgesį vasara

2015 m. gegužės 25 d. mokykloje svečiavosi Pakruojo rajono policijos komisariato kelių policijos grupės vyresnysis specialistas Donatas Vėlavičius, patrulė Milda Zavistanavičiūtė ir policijos draugas, šuniukas Amsis.  Pirmų ir antrų klasių mokiniams priminė, kaip reikia saugiai elgtis gatvėje: prie perėjos, priėjus sankryžą su šviesoforu, važiuoti dviračiais. Taip pat pasakojo apie saugias žaidimų vietas. Policijos draugas Amsis buvo labai draugiškas, su visais pasisveikino, norėjo su visais nusifotografuoti.

Inga Zimblytė

Respublikinės Robotikos varžybos Vilniuje

Š.m. gegužės 22d. Vilniuje vyko respublikinės robotikos varžybos. Iš 46 dalyvavusių komandų Žemynos atstovai parsivežė dvi taures. Užėmė trečiąją vietą robotų važiavime, o bendroje įskaitoje užėmė antrąją vietą. Komandos nariai: D.Veruitis 6a, N.Grigaliūnas 6c, T.Stanevičiūtė 6a, E.Balašauskaitė 6a, Armanda Kumžaitė 6a, Monika Bajelytė 6a, Kornelija Šiupenytė 6a, Urtė Kazlauskaitė 6a, Rokas Karklis 5b, Domantas Didelevičius 5a, Andrėja Gedrimaitė 6a.

Mokytojas V.Batakis

Dėlionė vasaros metu

Agentūros – visos Lietuvos vaikai Pakruojo labdaros ir paramos fondas, kviečia vaikus išsirinkti, ir vasaros atostogų metu, sudėlioti dėlionę. Dėlionės sudėtingos (nuo 500 iki 2000 detalių). Žadame simbolinius prizus.

Dėliones galima pasiimti „SOS vaikų“ namelyje (Statybininkų-5)  iki gegužės 29 dienos, nuo 13 iki 16 val. (iš kiemo pusės).

Šeimos šventė 2b klasėje

Gegužės 19 dieną į mokyklos aktų salę rinkosi 2b klasės mokinių tėveliai, seneliai, sesutės, broliukai ir netgi tetos su dėdėmis. Visi buvo pakviesti į Šeimos šventę. Antrokėliai posmais pasveikino susirinkusius, dainavo išmoktas daineles, grojo gūdelėmis, šoko. Ne vienam nuriedėjo ir ašara per skruostą. Namo skirstėsi su džiugia nuotaika.

2b klasės mokytoja Edita Ilgavičienė

4b klasės linksmosios karinės pratybos

Gegužės 20d. 4b klasės mokiniai dalyvavo  karinėse pratybose Bubių miške. Atvykus, pasitiko „ Karinių miško pajėgų štabo“ karininkai, kurie įsakė apsirengti karinėmis uniformomis, užmaskavo veidus ir paaiškino kaip vyks pratybos. Nurodytos užduotys iš mūsų pareikalavo sumanumo, drąsos, ištvermės ir draugiškumo. Buvo nelengva!!! Viską atlikę vaišinomės kareiviška koše, gėrėme arbatą, linksmai dalinomės patirtais įspūdžiais.

Mokytoja B.Geležinytė

Puslapiai

Užsiprenumeruoti Pakruojo „Žemynos“ pagrindinė mokykla RSS