„Pomėgių mugėje“ knygų skirtukai

      Vis dažniau ir šilčiau pro langus skverbiasi saulės spinduliai. Nekantriai laukiame, kada gi pasirodys daugiau žalumos, kada galėsime džiaugtis naujomis pavasario spalvomis!

      O bibliotekoje įvairiais atspalviais pasipuošė „Pomėgių mugės“ lentynos. Čia puikuojasi buvusios mūsų mokyklos moksleivės Vidmantės Stakutytės asmeninė knygų skirtukų kolekcija. Juos mergina renka nuo 6 klasės. Tik dabar ne vien  pati renka.  Kolekciją  praturtinti padeda  šeima ir draugai.

,,Chorų karai“ pradinėse klasėse

      101-ąsias Lietuvos Nepriklausomybės paskelbimo metines pradinių klasių mokiniai paminėjo ,,Chorų karų“ projektu. Šventę pradėjo V. Lukošiūno vadovaujamo orkestro ,,Viestartas“ nuotaikingi kūriniai. Kiekviena klasė paruošė dovaną Lietuvai – po skambią lietuvišką dainą. Renginį vainikavo visų atliekamas kūrinys ,,Nupiešiu Lietuvą“. Klasių bendruomenės buvo apdovanotos diplomais. Dėkojame mokytojoms, išmokiusioms vaikus skambių dainelių.

Mokytojos Edita Ilgavičienė ir Asta Aperavičienė

Vaikų erdvėje – nauja edukacinė programa

       Pakruojo Juozo Paukštelio viešosios bibliotekos VAIKŲ ERDVĖS bibliotekininkės kviečia pirmų klasių mokinukus į edukacinę programą „Ką pietums valgo krokodilas?“ 
       Registruotis tel. 8 421 61303

„Drąsūs, stiprūs, vikrūs“

       Vasario 14 d. mūsų ketvirtokai dalyvavo rajoninėse „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ 

varžybose ir užėmė III-iąją vietą.

      Dėkoju Valentui, Dominykui, Ryčiui, Guostei, Delitai, Elingai, Lukui, Rokui M., Patrikui, Augustei, Frėjai, Arminai, Gabrieliui, Kevinui, Dinai, Viltei.

 

Sporto būrelio mokytoja Janina Kacilevičienė

 

Technologijų olimpiada

2019-02-14 "Žemynos" pagrindinėje mokykloje vyko rajoninė technologijų olimpiada.

Dalyvavo mūsų mokyklos mokiniai:

1. Aistė Lukošiūtė 8a klasė

2. Haroldas Dapšys 5b klasė

3. Armida Baužytė 6b klasė

„Dirbtuvėlės“

     2019 m. vasario 8 d. mokykloje vyko profesinio informavimo grupės renginys „Dirbtuvėlės“, skirtas 5-6 klasių mokiniams. Renginį vedė 7a klasės mokinės Samanta ir Ugnė. „Dirbtuvėlės“ prasidėjo nuo filmuko apie pirmuosius karjeros planavimo žingsnius. Vėliau buvo rinkta populiariausia profesija, iš nuotraukų reikėjo atpažinti įvairių profesijų atstovus. Pakruojo „Atžalyno“ gimnazijos trečios klasės mokinė Kamilė Augėnaitė pasakojo apie Europos komandą, pristatė ir kitas veiklas, kuriose dalyvauja.

Netradicinė pamoka sinagogoje

       2019 m. vasario 6 d. neformaliojo ugdymo „Žemynos tako vingiais“ mokiniai lankėsi Pakruojo sinagogoje. Mūsų lankymosi tikslas – aplankyti unikalų paveldo objektą ir sužinoti jo istoriją. Vyresnioji bibliotekininkė Gitana Maasienė mums papasakojo apie Pakruojo žydų sinagogos istoriją, išskirtinį vidaus interjerą, lubų tapybą. Mokiniai išmoko hebrajų kalba pasisveikinti „šalom“. Pamokos pabaigoje vaikai įsivertino savo žinias ir džiaugėsi praleidę pamoką kitaip.

 

Jau 100 dienų pirmokas esu...

      Vasario 5 dieną 1a klasė šventė šimto prasmingų dienų šventę mokykloje. Vyko integruotos pamokos. Pirmokai dalijosi įspūdžiais tema „Prieš 100 dienų aš negalėjau, o dabar galiu“. Papasakojo, kiek paaugo.  Parašė, ko išmoko mokykloje per 100 dienų, kas patinka, ko norėtų. Iliustravo savo rašinėlį ir susegė knygą. Smagiai atsakinėjo į viktorinos „Ar pažįsti savo klasiokus“ klausimus. Visi padarė didelį „Šimtakojį“.

Susitikimas su Simona Albavičiūte

      Pirmadienį pradinių klasių mokiniai ir jų mokytojos susitiko su televizijos laidos „Bus visko“ ir Zip FM radijo laidų vedėja Simona Albavičiūte. Simona papasakojo apie savo vaikystę, išdaigas, mokymąsi ir siekį viską padaryti kuo geriau. Mokiniams buvo įdomu išgirsti, kaip ji užsidirbo pirmąjį atlyginimą valydama tėčio batus, užsienyje skindama pomidorus.

Mokiny, būk saugus žiemą!

       Vasario 1 d. po 4 pamokų 7a ir 7b klasių mokiniai kartu su auklėtojomis, mokyklos direktoriumi ir žmogaus saugos mokytoja dalyvavo integruotose žmogaus saugos ir klasės valandėlės pamokose, kurios vyko prie Pakruojo tvenkinio, esančio netoli Pakruojo kapinių. Iki renginio vietos visi keliavo pėstute. Renginio metu gaisrininkai, iškirtę eketę, demonstravo, kaip galima netyčia įlūžti, kaip reikėtų išsigelbėti pačiam ar išgelbėti kitą. Taip pat parodė, kaip jie patys gelbėja įlūžusius ir skęstančius.

Puslapiai

Užsiprenumeruoti Pakruojo „Žemynos“ pagrindinė mokykla RSS