2% skyrimas

2% procentų paskyrimas

Kaip ir kiekvienais metais ateina laikas, kai galima skirti iki 2%  paramą, neturint papildomų išlaidų. Esame dėkingi tiems, kurie parėmė mokyklą ankstesniais metais. Tikimės Jūsų paramos ir šiais metais. Iš anksto dėkojame.
Mokyklos bendruomenės vardu direktorius Darius Ramonas

Pavasarinė mugė

Šiaulių regiono vaikų futbolo turnyras

Š.m. kovo 24d. Šiaulių „Salduvės“ progimnazijoje vykusiame Šiaulių regiono vaikų futbolo turnyre „Žemynos“ futbolininkai iškovojo 1-ąją vietą. Mokyklos komanda aplenkė Šiaulių miesto „Salduvės“, „Ragainės“ progimnazijas ir Kuršėnų Daugėlių pagrindinę mokyklą. „Žemynos“ garbę gynė D.Gudjurgis 5b, D.Veruitis 6a, S.Sliekis 6b, G.Kubilickas 6c ir L.Karinauskas 6c klasė.

Išvyka į Naująją Akmenę

Kovo 20 dieną aštuntokai Arnas, Benas ir Austėja, lydimo mokyklos psichologės Irmos vyko į Naująją Akmenę. Pirmiausia aplankėme didžiausią Lietuvoje Karpėnų klinčių karjerą. Čia mums buvo papasakota, kaip kasama ši naudinga iškesena ir koks procesas, kol ji virsta cementu. Vėliau aplankėme ir cemento gamyklą, net nuo 105 metrų aukščio bokšto grožėjomės Naujosios Akmenės bei jos apylinkių panorama.
O po ekskursijos laukė rimtas darbas: dalyvavome seminare, kur buvo pristatytos programos Erasmus+ galimybės.

Būrelio veiklos pristatymo šventė „Talentų kalvė“

Agentūros - visos lietuvos vaikai Pakruojo labdaros ir paramos fondo organizuotame renginyje Pakruojo rajono pradinių klasių mokiniai pristatė savo lankomus būrelis ir parodė ko per juos išmoko.

VANDENS DIENA 2015

Kovo 19 d. 7c klasėje vyko integruota kūno kultūros ir lietuvių kalbos pamoka skirta paminėti pasaulinę vandens dieną, kurios tikslas  - skatinti mokinius atkreipti dėmesį į tai, ką ir kiek jie geria, nagrinėti, kokia suvartojamų skysčių svarba kiekvieno organizmui bei kokia vandens reikšmė mus supančiose aplinkoje.

Mokiniai susipažino su  vandens  svarba organizmui, pritaikė jas praktiškai, piešė vandens užduotis, pristatė pranešimus apie vandenį lietuvių kultūroje, minė mįsles, aiškino su žodžiu vanduo -  patarlių prasmes.

Kovo 17 d. vyko raštingiausio trečioko konkursas

Sveikiname I vietos nugalėtoją Medą Plačakytę 3c kl., II vietos nugalėtoją Vincentą Leką 3c kl., III vietos nugalėtoją Aistį Šimoliūną 3b kl.. Diktantą taip pat sėkmingai parašė Elinga Gendvilaitė 3b kl. ir Austėja Mališevičiūtė 3c kl. Visi šie mokiniai dalyvaus rajoniniame raštingiausio trečioko ture. Linkime jiems kuo geriausios sėkmės!
Nuoširdžiai dėkojame nugalėtojų mokytojoms Aušrai Norvilienei ir Dijanai Katilienei už mokinių paruošimą konkursui!

Būrelio „Gamtos pasaulyje“ veikla 7

Akimirkos iš inkilų kėlimo šventės...

Kovo  19d.- Paukščių sugrįžimo diena, Pempės diena. Kaip ir kiekvienais metais

„Žemynos“ mokyklos jaunieji miško bičiuliai „Uosiukai“ dalyvavo miškininkų suorganizuotoje

inkilų kėlimo šventėje. Šiemet ji vyko Rozalimo miške.

       Jauniesiems miško bičiuliams ornitologas papasakojo kaip reikia įrengti inkilus

antims, šikšnosparniams, pelėdoms ir kokių taisyklių reikia laikytis keliant juos

bei prižiūrint. Papasakojo apie paukščių žiedavimą ir pakvietė jaunuosius

„Žemynoje“ vyko biologijos I turo olimpiada.

Sveikiname nugalėtojus!!!

Puslapiai

Užsiprenumeruoti Pakruojo „Žemynos“ pagrindinė mokykla RSS