2% pajamų mokesčio parama mokyklai

Kaip ir kasmet, šiemet vėl kreipiamės į jus, prašydami skirti iki 2% pajamų mokesčio paramą mokyklai. 2017  ir šių metų parama bus skirta edukacinių ir poilsio erdvių įrengimui mokyklos koridoriuose. Kviečiame prisidėti prie gražesnės  mokyklos kūrimo.

Iš anksto dėkojame.
Mokyklos bendruomenės vardu direktorius Darius Ramonas

Edukacinė paroda – ,,Leiskite man būti savimi…“ – Annos Frank gyvenimo istorija

Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metis

Pi diena „Žemynoje“

                      Š. m. kovo 14 dieną „Žemynos“ pagrindinėje mokykloje buvo minima Pi diena.

                      1987 m. šią dieną paminėti sugalvojo fizikas Larry Show iš San Fransisko (JAV). Tai yra neoficiali kasmetinė šventė, skirta matematinei konstantai pi paminėti (π≈3,1415926...).

Berniukų krepšinis

       Š. m. kovo 15 d. Pakruojo sporto centro salėje vykusiose rajoninėse berniukų krepšinio pirmenybėse ,,Žemynos" komanda :Š. Štopinis, P. Drupas, E. Solopiok, P. Šomka, D. Dauguvietis, Ą. Adomaitis, Ž. Streikus, M. Šimanskis ir K. Morkūnas įveikusi visus varžovus tapo nugalėtojais. 

Balandžio mėnesį jaunieji krepšininkai gins rajono garbę zoninėse Lietuvos mokyklų sporto žaidynių varžybose. Sėkmės ,,Žemynos" komandai.

Filmo „Gerumo stebuklas“ peržiūra

Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2018

Akimirkos iš renginio "Dirbtuvėlės"

2018 m. kovo 9 dieną, mokykloje vyko 5-6 klasių mokinių renginys "Dirbtuvėlės". Komandomis suskirstyti mokiniai turėjo atspėti profesiją iš dainos, profesiją sudėlioti iš raidžių, taip pat vyko "Profesijų šarada". Po komandų varžytuvių, mokiniai skirstėsi į klases su profesijos atstovais: kirpėja Rima, virėja Girma, slauge Ieva ir bendruomenės pareigūne Nida. Profesijų atstovai supažindino su specialybės sąvokomis, pristatė savo karjeros galimybes, kiek metų ir kur galima mokytis. Komandos ruošėsi profesijų pristatymui.

Prizininkai

Projekto “Kuo garsi mano šalis” pristatymas

6- 8 klasių komandos ruošė ir pristatė gražiausias vietas Lietuvoje. Mokiniai kvietė keliauti Lajų taku, po Biržus,  į dangų žiūrėti Molėtų observatorijoje, istorijos vingius atgaivinti Kauno IX-ame forte, atostogauti Kuršių Nerijoje, grožėtis kitomis lankytinomis vietomis.  Visus lydėjo jaudulys,  geros emocijos. 45 mokiniams tai buvo gera patirtis, kai reikia kalbėti prieš auditoriją, mokėti klausyti ir įsiminti, apie ką kalba kitos komandos. Antroje renginio dalyje  reikėjo atsakyti į klausimą iš girdėto pasakojimo. Komandos rinkosi, kas atsakys, kas pildys.

Puslapiai

Užsiprenumeruoti Pakruojo „Žemynos“ pagrindinė mokykla RSS