Stovykla-mokymai su "Jaunaisiais amerikiečiais" Pakruojo "Žemynos" pagrindinėje mokykloje

Stovykla-mokymai su "Jaunaisiais amerikiečiais" Pakruojo "Žemynos" pagrindinėje mokykloje

 

https://www.facebook.com/PakruojoZemyna/videos/1767086336683566

2% pajamų mokesčio parama mokyklai

Kaip ir kasmet, šiemet vėl kreipiamės į jus, prašydami skirti iki 2% pajamų mokesčio paramą mokyklai. 2017  ir šių metų parama bus skirta edukacinių ir poilsio erdvių įrengimui mokyklos koridoriuose. Kviečiame prisidėti prie gražesnės  mokyklos kūrimo.

Iš anksto dėkojame.
Mokyklos bendruomenės vardu direktorius Darius Ramonas

Prevencinis renginys „Kai žinai, esi saugus“

Pakruojo Juozo Paukštelio viešosios bibliotekos Vaikų erdvė teikė paraišką dalyvauti Pakruojo rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos priemonės vykdymo konkurse.

Projekto tikslas: per įvairias patrauklias veiklas suteikti paaugliams naudingų žinių apie tabako, alkoholio, narkotikų, mobiliųjų telefonų  keliamus pavojus bei žalingų įpročių prevenciją. Projekto vadovė – vyresn. bibliotekininkė Birutė Šlivinskienė.

Susitikimas su dailininke

       2018-05-23 d.projektinės veiklos  metu 3a klasėje lankėsi dailininkė Ramunė iš Šiaulių ,,Skizze'' dailės studijos.Kadangi šiemet pasirinkta projektinės veiklos tema yra apie audinius, siūlus, mokiniai turėjo galimybę plačiau susipažinti su audinio galimybėmis.   Dailininkė  mokė trečiokus dekoruoti tekstiliniais dažais, markeriais medvilninius maišelius.Piešimas ant audinio tekstiliniais dažais mokiniams labai patiko.

Spektaklis

2018 m. gegužės mėn. 21 d. „Žemynos“ pagrindinės mokyklos dramos būrelio „Aš noriu vaidinti“ 1-6 klasių mokiniai parodė spektaklį "Coliukė" pagal H.K. Anderseno parašytą pasaką.

Spektaklio pažiūrėti atskubėjo mūsų miesto mažieji darželių „Saulutė“, „Vyturėlio“, ‚Varpelis“ vaikai ir jų auklėtojos.

Pasaką sekė 5b Armida Baužytė.

Pagrindinį Coliukės vaidmenį kūrė ir solo dainavo 3c Viltė Jociūtė. Puikiai pelytę suvaidino 4a Skaistė Ruginytė, Vabalą – 3a Greta Dumbrytė, Kurmius – 6c Vincentas Lekas, 5a Vytas Žemaičiūnas, 3a Dovydas Marcinkevičius.

Kviečiame į anglų kalbos vasaros stovyklą!

Išvyka į Latviją 2018 Second life

2018m. gegužės mėnesį trisdešimt  6c ir 6b klasės mokinių buvo išvykę į Latvijoje esantį, labai gražų, Daugmalės miestelį.  Ten, visą savaitę, vykdėme aplinkosauginį tarptautinį projektą ,,Second life".

Svečiuose ornitologas

Gegužės 22 dieną mokyklos pradinukus aplankė ornitologas Gediminas Petkus. Mokinukai patyrė labai daug: išgirdo įdomių pasakojimų apie paukštelius, juos stebėti galėjo pro teleskopą ir žiūronus. Labiausiai pasisekė pirmokams: jie pastebėjo ant žolės tupintį čiurlį. Pasirodo, be žmogaus pagalbos jis negalėjo pakilti į orą, tiesiog buvo pasmerktas žūčiai. Ornitologas atsargiai paėmė paukštelį ir metė aukštai į viršų. Čiurlys linksmai nuplasnojo tolyn. Ketvirtokai pastebėjo susisuktą lizdelį... Vaikai vėl buvo pamokyti, kaip elgtis tokiu atveju.

Kelionė į Latviją

     Didžiulis būrys aštuntokų ir septintokų nusprendė susipažinti su kaimyne Latvija. Trečiadienio rytą, susėdę į autobusą, visi pasukome Liepojos link. Kelionės metu gidė iš turizmo agentūros įdomiai pasakojo apie Latvijos istoriją, papročius, tradicijas, kultūrą, kalbą.  

PAVASARINIS KONCERTAS

Gegužės 8d. mokykloje vyko ,,Pavasarinis koncertas“.  Koncerto programą rengė: jaunių ir jaunučių chorai,
3 – 4 ir 7 – 8 klasių vokaliniai ansambliai, solistai Gabrielė, Evelina, Armandas, Vaiva, Laura, Denisa ir  Aleksandra, 4a klasės šokėjos. Dėkojame koncerto dalyviams  už surengtą šventę.

Mokytoja Genė Četkauskienė

Puslapiai

Užsiprenumeruoti Pakruojo „Žemynos“ pagrindinė mokykla RSS