Sveikiname!

Mieli moksleiviai, tėveliai, gerb. mokytojai,

Rugsėjo 1-osios  šventė prasideda:

 9.00 val. - Šv. Mišiomis,

10.00 val. - Mokslo ir žinių dienos atidarymas mokyklos kieme,

10.30 val. - klasės valandėlės.

Mokyklos administracija

4a klasės mokinė Kamilė Račkauskaitė – aktyviausia Pakruojo Juozo Paukštelio VB vaikų lit. sektoriaus skaitytoja

Gegužę Kamilė pabuvojo Seime, kur vyko  Bibliotekų metams paminėti skirtas  renginys. Čia ji buvo pagerbta, kaip aktyviausia 2015 metų skaitytoja  ir tą pačią dieną šventė savo 11  -ąjį gimtadienį. Su gimtadieniu plojimais Kamilę  pasveikino visi šventės dalyviai , o rašytojos Linos Žutautės sukurtas personažas Kakė Makė įteikė balioną.  „Buvo labai įdomu, neįmanoma apsakyti“– sako Kamilė apie išvyką.

Stovykla „Gervelė“

Birželio 6-9 dienomis vyko keturių dienų stovykla, kuriai vadovavo geografijos mokytoja Daiva Slunksnienė.

Pirmąją dieną mes susipažinome vieni su kitais, žaidėme žaidimus , kepėme pyragus.

Antrąją dieną ėjome į Pakruojo dvarą. Gamtoje žaidėme įvairius žaidimus, valgėme. Visiems buvo labai smagu, puikiai visi sutarėme.

Trečiąją dieną vykome į Telšius. Susipažinome su Telšiais, gidė mums aprodė Telšių miestą. Važiuojant namo sustojome į kavinę, kurioje pailsėjome, pasisupome ant supynių, smagiai užbaigėme kelionę.

Išleistas naujas „Mozaikiukas“

Mokymai „Neformalus ugdymas - kelias karjeros link“

2016 m. gegužės 30 d. Pakruojo atvirame jaunimo centre įvyko jaunimo organizacijų atstovų ir jaunimo mokymai „Neformalus ugdymas - kelias karjeros link“, kuriame jauni žmonės įgijo žinių apie projektų rengimą ir valdymą, aktyvų įsitraukimą į projektinę veiklą. Sužinojo, kad neformalus ugdymas – kelias į sėkmingą karjerą. Mokėsi prisiimti atsakomybę už save, savo veiksmus, ateitį ir dabartį. Diskutavo labai aktualia tema „Motyvacija – kaip priversti save veikti?“. Po mokymų grįžome su mintimis, kad savo gyvenimą kuriame patys ir kad tai - puiku!
 

Mokslo metų užbaigimo šventė

Gegužės 31 dieną 1-5 klasių mokiniai, prisirinkę padėkų už puikų mokymąsi, aktyvią muzikinę ir sportinę veiklą, dalyvavimą dailės studijoje ir mokyklos laikraščio leidyboje, užbaigė mokslo metus. Trečiųjų klasių mokiniai palydėjo ketvirtokus į aukštesnę mokslo pakopą, linkėdami gerų rezultatų, energijos ir sėkmės. Areto ir Evelinos dainos nuteikė turiningai ir šiltai vasarai. Linkime saugių, saulėtų ir įdomių atostogų!

Klasikinės anglų poezijos pamoka - Šekspyro sonetai

Birželio 2 dieną anglų kalbos mokytojos Violeta Zabielaitė ir Rasa Lekienė 6a klasės mokinius supažindino su Šekspyro biografija ir jo kūryba – sonetais.  Mokiniai skaitė ir aptarė Šekspyro lyrines eiles - sonetus miesto parke.

Mokytojos Violeta  Zabielaitė ir Rasa Lekienė

Anglų kalbos olimpiada 8 klasėse

Anglų kalbos olimpiada 8 klasėse

Gegužės 18 dieną anglų kalbos mokytojos mūsų mokykloje surengė anglų kalbos olimpiadą 8 klasėse. Iš viso dalyvavo 22 aštuntokai, kurie  atliko mokytojų paruoštas klausymo ir skaitymo užduotis, rašė rašinį pagal pasirinktą temą: „Skurdas Afrikoje ir kitose besivystančiose šalyse“ ir „Mano požiūris į uniformų vilkėjimą  mokyklose“. Susumavus teisingus atsakymus, I vietą laimėjo Povilas Rukas (8b klasė), II vietą užėmė Greta Ramonaitė (8a klasė), o III vieta atiteko Dominykai Bajoriūnaitei (8c klasė). Sveikiname nugalėtojusǃ

Indėniški pirmokų nuotykiai

Gegužės 25d. 1b klasės mokiniai vyko į Bubių mišką. Vos atvykus vaikus pasitiko didžiojo indėnų vado pagalbininkai, kurie aprengė indėniškais rūbais, išpiešė veidus karo spalvomis ir palydėjo į vado stovyklavietę. Čia ir prasidėjo indėniški nuotykiai – visi buvo suskirstyti į skirtingas gentis ir atlikdami įvairias užduotis išsiaiškino, kuri gentis stipriausia, gudriausia ir vikriausia. Gentys išmoko būgnais iškviesti protėvius, šokiais išgasdinti priešus ir surado genties lobį.

Puslapiai

Užsiprenumeruoti Pakruojo „Žemynos“ pagrindinė mokykla RSS