2% skyrimas

2% procentų paskyrimas

Kaip ir kiekvienais metais ateina laikas, kai galima skirti iki 2%  paramą, neturint papildomų išlaidų. Esame dėkingi tiems, kurie parėmė mokyklą ankstesniais metais. Tikimės Jūsų paramos ir šiais metais. Iš anksto dėkojame.
Mokyklos bendruomenės vardu direktorius Darius Ramonas

Fizikų renginys Linkuvos gimnazijoje

Kovo 19 d. Žemynos pagrindinės mokyklos 8 a klasės mokiniai Abromavičiūtė Kornelija, Michailovskaja Liveta ir Petrevičius Matas kartu su fizikos mokytoja Daiva Dumšiene dalyvavo seminare “Projektiniai darbai fizikos pamokose ir neformaliojo ugdymo užsiėmimuose“ Linkuvos gimnazijoje. Renginio metu mokiniai susipažino su kitų mokinių atliktais darbais ir A. Kornelija pristatė bendrą visų trijų mokinių projektinį darbą „Triukšmas ir jo poveikis sveikatai“.

PRIMINIMAS MOKYTOJAMS

Mokytojų  kambaryje  yra  ruda  Knygų mylėtojų  dėžė. Prašome ja naudotis: drąsiai  galite  imti ir skaityti  ten esančias knygas, tuo pačiu  papildydami  knygų skaitymui arsenalą  iš savo  asmeninės bibliotekos (nebūtinai).

Mieli  Kolegos, palaikykime  šią  mokytojų  komiteto  iniciatyvą, pratęskime  knygos gyvavimo laikotarpį, pradžiuginkime vieni  kitus galimybe  tobulėti.

Bibliotekoje – susitikimas su poete K. Kazlauskiene

Balandžio 21 dieną Pakruojo J. Paukštelio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros sektoriuje vyko susitikimas su kraštiete poete Karolina Kazlauskiene. Dalyvavo Astos Sutkienės vadovaujamas jaunųjų bibliotekininkų būrelis „Draugauju su knyga“.

Išleistos dvi K. Kazlauskienės knygutės, skirtos vaikams: „Vaikystės dienelės“ ir „Mano pirmieji skaičiai“, keletas eilėraščių sudėta į rinkinį „Vaikystės skaitiniai“. Jos eilėraščius spausdina žurnalai „Lututė “ ir „Vakaro žvaigždelė“.

Pamoka apie elektrą 4d klasės mokiniams

Balandžio 23d., 4 pamoką  apie elektrą 4d klasės mokiniams vedė fizikos mokytoja D.Dumšienė.Pamokos metu mokytoja demonstravo skaidres apie elektrą, jos keliamus pavojus, papasakojo apie elektros  pritaikymą,naudą, keliamus pavojus . Mokiniai turėjo galimybę praktiškai sujungti elektros grandinę, įsitikinti kurios medžiagos yra izoliatoriai, o kurios laidininkai.Ačiū mokytojai Daivai už įdomią ir turiningą pamoką.

RAJONINĖ RUSŲ KALBOS ŠVENTĖ „MOKOMĖS KALBĖTI“

Šventė  vyko  Balsių pagrindinėje  mokykloje  balandžio 17 dieną. Mūsų mokyklos septintokai  paruošė  du pasirodymus. 7b klasės mokiniai  inscenizavo rusų liaudies pasaką „Pilaitė“ (mokyt.V.Lukšienė),o Austėja Dumbrytė gyvai atliko  rusų pop grupės Hi Fi  dainą „O mes mylėjome“, gitara  akomponuojant Dovydui  Vidzikauskui (mokyt.L.Baltrušaitienė). Ir nuotaikingas spektakliukas, ir populiari daina susilaukė  daug  žiūrovų  aplodismentų.

Mus sveikina

Mus kviečia

Pradinių klasių mokinių konkursas „Šviesoforas“

  Mažieji konkurso dalyviai buvo vertinti aštuoniose teorinėse ir praktinėse rungtyse, kuriose jiems reikėjo parodyti žinias, įgytas besimokant mokykloje. Pradinių klasių mokinių konkursą „Šviesoforas“ pradėjo komandų kapitonai, kurie sprendė specialiai jiems parengtas užduotis. Vėliau komanda dalyvavo „viktorinos“, „užduoties kelių makete“, „video užduoties“, „kelio ženklų dėlionė“, „atšvaitų naudojimo“ rungtyse. Jau tradicinėmis tapusios užduotys „nereguliuojama pėsčiųjų perėja“ ir „šviesoforu reguliuojama sankryža“ vyko miesto gatvėse.

Pamoka, skirta Salomėjai Nėriai

Mokyklos aktų salėje vyko integruota lietuvių kalbos, dailės ir muzikos pamoka, skirta Salomėjai Nėriai. Šeštokai ir septintokai susipažino su poetės gyvenimo faktais, kūrybos bruožais. Mokyklos dainininkų ansamblis dainavo dainą „Kaipgi gražus gražus rūtelių darželis“, kuri, pasakojama, S. Nėriai labai patiko. Be to, mokiniai atliko įvairių kūrybinių užduočių, apžiūrėjo pačių pieštas eilėraščio „Senelės pasaka“ iliustracijas bei smagiai dainavo dainas, sukurtas pagal poetės eilėraščius.

Puslapiai

Užsiprenumeruoti Pakruojo „Žemynos“ pagrindinė mokykla RSS