Edukacinė ,,Pegaso" pamoka

Pas pradinukus svečiavosi knygyno ..Pegaso“ atstovės

 Lapkričio 30 d. 1b, 3a, 3b ir 4a klasėse vyko edukacinės pamokos, kurias vedė viešnios iš Šiaulių ,,Pegaso" knygyno. 3b ir 4a mokiniai sužinojo, kaip ir kada atsirado raštas. Mokiniai sužinojo apie Lujį Brailį ir jo sukurtą taškinį raštą akliesiems, morzės abėcėlę. . Labiausiai vaikus sudomino brailio raštas. Apžiūrėjome nuotraukas, vartėme knygas, skirtas neregintiems žmonėms. Bandėme brailio raštu parašyti savo vardą ir perskaityti taip parašytus žodžius.

      3a klasėje leidyklos ,,Pegasas'' atstovė pravedė edukacinį užsiėmimą-viktoriną  ,,Gyvūnijos pasaulyje''. Mokiniai  sužinojo labai daug įdomybių iš gyvūnų pasaulio, dalyvavo labai turiningoje viktorinoje. Sužinojo, kaip bendrauja silkės, kiek dantų turi Afrikos dramblys, kiek kojų turi šimtakojis, kiek laiko prisimena auksinė žuvelė ir  daug kitų įdomybių.

     1b klasėje  vaikučiai supažindino ne tik su naujomis knygutėmis, bet ir jų pagrindiniais herojais. Kartu su viešnia pirmokai kūrė pasaką, į pagalbą pasitelkdami įvairius herojų magnetukus.

      Visi mokinukai gavo dovanėlę-užrašų knygelę.

Mokytojos Birutė Geležinytė, Asta Aperavičienė, Gražina Šimkienė, Edita Ilgavičienė