„Žaidimų rytmetis“ Pakruojo „Žemynos“ pagrindinėje mokykloje

                Stalo žaidimas - laikas, kai niekur neskubama, kai tiesiog džiaugiamasi tuo, kad esate drauge. Vadovaudamiesi tokiu principu ir susirinko 2-6 klasių mokiniai pavasario atostogų metu „Žemynos“ pagrindinėje mokykloje. Atvyko mokytojos ir vaikai iš Balsių ir Rozalimo pagrindinių mokyklų. Juos pasitiko visas būrys pedagogių ir mokytojų padėjėjų: Lolita Aidukienė, Kristina Pociulytė-Špakienė, Giedrė Poškuvienė, Daiva Damauskienė, Genovaitė Kazincienė, Kristina Juzeliūnienė, Danutė Audronienė. Svečiai buvo sutikti aktų salėje. Žaisdami susipažino, bandė įsiminti vienas kito ne tik vardus, bet ir kokį veiksmą atlieka jau prisistatę vaikai. Užduotis nebuvo iš lengvųjų. Kitas žaidimas lavino dėmesingumą bei atmintį. Žaidimo metu reikėjo įsiminti tris žodžius „hip“, „hep“, „hop“ ir kiekvienam žodeliui tinkamus veiksmus. Užvirė tikra kova. Liko keturi patys dėmesingiausi mokinukai.

                Po judrių žaidimų salėje vaikai išsiskirstė į komandas ir išėjo į jiems priskirtas klases. Daugiau nei valandą klasėse žaidė įvairiausius stalo žaidimus. Tuo metu jų mokytojos turėjo galimybę aplankyti visas komandas ir stebėti žaidimus, susipažinti su taisyklėmis  Po valandos grįžę į salę vaikai buvo pilni gerų emocijų, įspūdžių. Lipdukus su savo vardais klijavo prie lentos, kurioje buvo trys emocijos: „puikiai jaučiuosi“, „jaučiuosi blogai“, “nežinau kaip jaučiuosi“. Beveik visi savo vardus priklijavo prie emocijos „puikiai jaučiuosi“. Vaikai salėje nerimo, norėjo pasakoti kokie žaidimai jiems patiko labiausiai, kokių naujų draugų susirado.

                Labai džiugu, kad rėmėjų dėka vaikai turėjo galimybę pasivaišinti arbata ir bandelėmis. Esame dėkingos Mariaus Drupo IĮ, UAB „Robusta“ bei Šeimos medicinos klinika UAB MEDICUS LT.

                Stalo žaidimai yra tikrai naudingi vaikams. Be to, stalo žaidimai duoda dar vieną neįkainojamą dalyką - galimybę leisti laiką kartu! Juk žaisdami išsikalbame, geriau vienas kitą pažįstame, juokaujame ir patiriame tas nepakartojamas artumo akimirkas. Tikimės, kad toks „Žaidimų rytmetis“ bus dar ne vienas.

 

Pakruojo ‚Žemynos pagrindinės mokyklos specialiosios pedagogės

Lolita Aidukienė

Kristina Pociulytė-Špakienė

Giedrė Poškuvienė