„Knygvežiuko“ dovanos

 

        Mieli skaitytojai, norime dar kartą pasidžiaugti ir pasidalinti gera žinia -  linksmai nusiteikusi „Knygvežiukas veža“ komanda padovanojo mokyklai naujų knygų.

 

      „Kvankos“ – nauja humoristinė anglų vaikų rašytojo Roaldo Dalio knyga.

      „Vabalų berniukas“ – anglų rašytojo M. G. Leonard knyga, kupina drąsių vaikų ir bjaurių piktadarių. Ši knyga primena 101 DALMANTINĄ.

      „Melų medis“ – anglų rašytojos Frances Hardinge knyga, kuri 2015 – aisiais gavo net du „Costa“ apdovanojimus – už geriausią vaikų ir paauglių knygą ir už geriausią metų knygą. Kai Feitės tėtis buvo nužudytas, ji vienintelė tikėjo, jog Melų medis jai padės išsiaiškinti žudiką.

      „Meilės kontrolinis“ – įžymaus švedų vaikams ir paaugliams rašytojo Ulfo Starko knyga, kurioje atskleidžiama šmaikšti ir jautri mažojo Fredo istorija.

      „Haris Poteris ir prakeiktas vaikas“  - aštuntoji J. K. Rowling istorija. Po devyniolikos metų. Dabar Haris Poteris Magijos ministerijos darbuotojas, sutuoktinis ir trijų mokyklinio amžiaus vaikų tėvas. Šioje dviejų dalių istorijoje tėvas ir sūnus suvokia nemalonią tiesą: kartais tamsa išlenda iš netikėčiausių vietų.

      „Kniūkiai, arba dingusių kojinių paslaptis“ – nauja Kakės Makės knygų serijos autorės Linos Žutautės istorija vaikams. Knygoje vyksta paslaptingi dalykai, yra siaubo elementų, o pagrindiniai įvykiai paremti tikrais nutikimais.

      „Visa tiesa apie gyvūnus“ – gamtos fotografo Mariaus Čepulio  knygoje atviri ir dažnai juokingi gyvūnų pasakojimai.

 

                                                            Bibliotekininkė Asta Sutkienė