Viktorina „Žiemos skaitymėliai“

           Kovo 4 dieną „Žemynos“ pagrindinėje mokykloje, mažųjų kompiuterių klasėje, pasikeisdami pagal amžiaus grupes rinkosi 2-6 klasių moksleiviai – Astridos Lindgren kūrybos gerbėjai, kurie du mėnesius skaitė mylimiausios vaikų rašytojos knygas, ruošėsi išmėginti jėgas viktorinoje.

           Viktorinoje dalyvavo Pakruojo „Žemynos“ ir Lygumų pagrindinių mokyklų moksleiviai, jų mokytojos bei renginio organizatorės – Pakruojo „Žemynos“ pagrindinės mokyklos bibliotekininkė ir Pakruojo Juozo Paukštelio viešosios bibliotekos vaikų erdvės bibliotekininkės. Smagūs viktorinos klausimai vaikams suteikė ir juoko, ir džiaugsmo.  Skaitant A. Lindgren kūrybą sutikta tiek daug įdomių knygų veikėjų, surasta linksmų ir juokingų pasakymų, sužinota apie daugybę nuotykių.

             Moksleiviai, puikiai atsakę į klausimus, laimėjo ne tik draugų, mokytojų  ir bibliotekininkių pagarbą, bet ir agentūros „Visos Lietuvos vaikai“ Pakruojo labdaros ir paramos fondo prizus. Renginio rėmėjų dovanėlėmis buvo apdovanoti visi viktorinos dalyviai.

                                                                 Bibliotekininkė Asta Sutkienė