Stovykla ,,Kelionių magija“

Birželio 5-9 dienomis vyko 1c klasės  dieninė stovykla ,,Kelionių magija“, kurios tikslas kuo daugiau pakeliauti po savo kraštą. Pirmąją dieną pasirinkome kelionę pėsčiomis. Aplankėme Pakruojo viešosios bibliotekos vaikų skyrių. Ten susipažinome su knygų fondu, žaidėme žaidimus, šokome ir nusprendėme vasarą čia apsilankyti.

 Antradienį aplankėme Anykščius, lipome į Laimės žiburį, apkabinome Puntuko akmenį, mėgavomės edukacine Piemenėlių programa: kepėme ragaišį, valgėme piemenėlių pamėgtą kiaušinienę, žaidėme žaidimus. Susipažinome su   Arklio muziejaus eksponatais.

 Trečiadienį aplankėme Panevėžio krašto ir  aviacijos muziejus.

 Ketvirtadienį patraukėme į Šiaulius. Lankėmės žemės ūkio technikos pardavimų ir remonto firmoje ,,Konekesko“. Ne tik berniukai, bet ir mergaitės susižavėję apžiūrinėjo galinguosius kombainus, kranus, traktorius, išbandė kabinų patogumus. Gytės dėdė vadybininkas Mindaugas parodė edukacinį filmuką kaip kuliami javai. Šiaulių pramogų arenos vadybininkė Rasa papasakojo apie renginius, kurie vyksta arenoje, kaip jiems pasiruošiama. Parodė kur persirenginėja atlikėjai, sportininkai. Stovyklautojai gavo užduotį, atvykus į renginį,  susirasti savo  vietą. Išvyką baigėme filmo ,,Stebuklinga šalis“ peržiūra.

Paskutinę dieną pėsčiomis keliavome į Pakruojo dvarą. Prisirinkę lauko augalų,  natūraliais dažais  piešėme piešinėlius, kuriais papuošėme dvaro sienas. Žaidėme lauko žaidimus, kostiuminėje persirengėme dvariškių rūbais, malūne peržiūrėjome filmą apie 2010 metų žygeivių su arkliais kelionę prie Juodosios jūros. Buvome pavaišinti karštomis dešrelėmis. Atsisveikinome palinkėję vieni kitiems geros ir saugios vasaros.

Mokytojos Dijana ir Irena