Mokytojų diena

                      ,,Žemynoje“ dirba patys geriausi mokytojai!

Kiekvienais metais mokytojų diena mokykloje prasideda vis kitaip. O šiandien ji prasidėjo nuo mūsų siurprizo mokytojams. Iš pradžių paruošėme keksiukus. Ant kiekvieno uždegėme po žvakutę. Įėjus mokytojui garsiai sušaukdavome:

-          Labas rytas!

Kiekvienas mokytojo veide sušvito šypsena. Buvo gera juos matyti su didele šypsena. Tai buvo labai tyros, visiškai nesuvaidintos emocijos.

Dieną pratęsėme mokyklos aktų salėje, kurioje vyko svarbiausios pamokos. T.y. mokytojai sugrįžo į septintąją klasę, o mes - renginio organizatoriai, vaikai, vedėme pamokas. Vyko lietuvių, anglų kalbų, matematikos, geografijos, kūno kultūros pamokos. Buvo visko - ir dešimtukų, ir vienetukų, pastabų. Neapsiėjome ir be naujai įsikūnijusios socialinės pedagogės, kuri rašė drausmines pažymas, vedėsi į savo ,,kabinetą“. Linksmųjų pertraukėlių metu dainavo mūsų puikūs mokyklos dainininkai. Viskas pavyko labai puikiai, renginį užbaigėme maža fotosesija su savo įkūnytais tikraisiais mokytojais.

Ačiū, kad kiekvieną dieną esate tam, kad ugdytumėte mus - naująją kartą, kad padedate mums nuversti kalnus ir pakeisti pasaulį!

Ema Stakutytė 7b ir Brigita Liaudanskytė 7b